فیلمبرداری عروسی

فیلم عروسی و عکس عروسی یکی از خاطره‌انگیزترین و زیباترین قسمت‌های عروسی به شمار می آید و سالیان سال شما این تصاویر و فیلم‌ها را مرور خواهید کرد.
فیلمبرداری عروسی یکی از حساس‌ترین کارها به شمارمی آید و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم تا در بستن قرارداد با دفاتری حرفه‌ای به دلیل مقداری بالاتر بودن قرارداد خساست به خرج ندهید و اجازه ندهید این خاطره خوب، به خاطر پرداخت هزینه کمتر تباه شود.

ازجمله خدماتی که در زمان بستن قرارداد با دفاتر فیلمبرداری و عکس‌برداری عروس باید دقت کنید عبارت انداز:

نکات حرفه‌ای عکاسی

در عکسبرداری عروس باید به نکات زیادی مانند استفاده از دیافراگم باز، همگام‌سازی آهسته فلاش، ژست گرفتن عروس و داماد، توجه به خطوط و برش تصاویر، استفاده خلاقانه از الگوهای طیف نوری، استفاده از کادربندی، توجه داشتن به سایه‌ها مخصوصاً در تصاویر اریب، اضافه شدن محوشدگی، استفاده از براک فلاش، توجه به جزئیات و عکاسی از سطح پایین را رعایت کرد.
این موارد و بسیاری از موارد دیگر در عکاسی باید رعایت شود تا بتوان یک عکس زیبا و خاطره‌انگیز داشت و بسیاری از سرایت‌ها با شعارهای عکس عروس، عکس عروسی، عکس عروس و داماد، عکاسی، عکاسی حرفه‌ای و عکس عروس داماد اقدام به تبلیغ در این حوزه می‌کنند؛ به همین دلیل حتماً باید دقت داشته باشید تا نمونه کارهایی که می‌بینید حتماً برای آن مجموعه باشد تا پس از عروسی با این موسسه به مشکل برخورد نکنید.

لوکیشن های عکس عروس

مؤسسات و دفاتر فیلمبرداری عروسی معمولاً با باغ‌ها و باغچه‌های زیادی برای عکاسی و فیلم‌برداری طرف قرارداد هستند تا بتواند تصاویری با کمترین دست‌کاری و بالاترین کیفیت را به شما ارائه دهند.
پیوند مهرافزا برای هرچه خاطره‌انگیزتر کردن این تصاویر، با بیش از ۱۰۰ تالار , باغ تالار ، باغچه و عمارت طرف قرارداد است تا بهترین و زیباترین خاطرات را برای شما فراهم کند.

فیلمبرداری حرفه‌ای عروس

مانند عکاسی حرفه‌ای عروس بسیاری از افراد با شعارهای بی‌شماری مانند فیلمبرداری عروسی ارزان، فیلمبرداری عروسی، فیلمبرداری عروس داماد، فیلمبرداری عروس و داماد، فیلمبرداری مذهبی و غیره تبلیغات می‌کنند ولی در آخر روز عروسی با دو عدد دوربین کنون وارد می‌شوند و در این لحظه کاملاً دست‌های شما بسته می‌شود!!!
این موسسه با دوربین هایی بسیار حرفه‌ای و امکانات سینمایی مانند فیلم‌برداری با دوربین‌های حرفه‌ای دوبعدی و دوربین فیلمبرداری سه‌بعدی، فیلمبرداری با هلی شات، فیلمبرداری با کرین و سایر امکانات سینمایی بالاترین خدمات را به شما ارائه میدهد.
اگر شما خانواده‌ای مذهبی هستید و فیلم برداری و عکاسی بسیار برای شما حساس است؛ این موسسه کادری بسیار مجرب متشکل از آقا و خانم را دارا است.

سناریو سینمایی

بسیاری از افراد به دنبال درست کردن سناریوی سینمایی برای عروسی خود هستند که این موسسه خدماتی مانند تولید سناریوهای سینمایی بسیار حرفه‌ای به همراه فیلمبرداری عروس در تمامی نقاط داخل کشور، فیلمبرداری عروس در خارج کشور (مانند فیلمبرداری عروسی در استانبول ، فیلمبرداری عروسی در آنتالیا ، فیلم‌برداری عروسی در دبی و هر شهر و کشوری که دوست داشته باشید) را ارائه می‌دهد و تمامی لوکیشن ها بسته به نیاز و بودجه شما در سناریو در نظر گرفته خواهد شد.

گواهی فعالیت

متأسفانه بسیاری از مؤسسات فیلمبرداری عروسی فاقد گواهی فعالیت معتبر هستند و نظارت خوبی بر روی این دفاتر وجود ندارد؛ به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد اکید می‌کنم قبل از عقد قرارداد با دفتر مربوطه، از اصالت گواهی فعالیت آن موسسه اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به بستن قرارداد کنید.

امروزه خدماتی مانند فیلمبرداری کلیپ اسپرت و کلیپ عروسی بسیار مد شده است و بسیاری دوست دارند در کنار عکاسی و فیلمبرداری عروسی خود، این کار را هم انجام دهند ولی به دلیل محدود بودن زمان این کار از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد شد.
پیشنهاد ما به شما این است که شما روز قبل از عروسی را نیز به امر فیلمبرداری و عکاسی اختصاص دهید تا با زمان بیشتر و تصاویری بهتر بتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید.