Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر عقد شیک در تهران

امروزه دفتر عقد شیک در تهران و شهرستان ها بسیار تغییر شکل داده است؛ کافیست برای برگزاری مراسم عقد به دنبال یک دفتر عقد شیک در باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید تا صفر تا ۱۰۰ تشریفات مراسم خود را به آن ها بسپارید.

در گذشته سالن های عقد و ازدواج تنها مکانی برای خواندن خطبه عقد و ثبت مراسم ازدواج به همراه یک پذیرایی ساده بوده است.

اما امروزه دفاتر عقد و ازدواج، خدمات بیشتری برای ارائه به زوج های عزیز را دارند. در ادامه بهترین دفتر عقد شیک در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

دفتر عقد شیک در تهران

دفتر عقد شیک موسسه پیوند مهرافزا

برای معرفی دفتر شیک ازدواج در تهران باید تنها به دفتر عقد مهرافزا اشاره کرد. چرا که این موسسه جز معتبر ترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران به شمار می رود. میزان اعتبار این موسسه به قدری است که از میان هزاران موسسه تشریفات عروسی، تیم مهرافزا برای همکاری در سریال سنایش برگزیده شد.

دفتر عقد لاکچری مهرافزا مکانیدفتر عقد شیک در تهران فوق العاده لوکس با دکوراسیونی زیبا می باشد که انعطاف پذیری تغییر در دکور و اجرای انواع تم را دارند. تزیینات فوق حرفه ای این موسسه اعم از میوه آرایی، گل آرایی، شمع آرایی و ایده های جذاب و مدرن … محیطی دل انگیز و بی نظیر برای این روز مهم ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر این ها پیوند مهرافزا به عنوان یک دفتر عقد شیک در تهران دارای امکاناتی بی نظیر بوده که عروس و داماد را از هر جهاتی راضی خواهد کرد.

دفتر عقد شیک در تهران

امکانات دفتر عقد شیک

حق انتخاب عاقد از روی رزومه کاری و عکس، امکانی است که تنها در مهرافزا ارائه می شود.

وجود آتلیه اختصاصی در اختیار جهت عکسبرداری و فیلمبرداری

عکاس و فیلمبردار حرفه ای

موسیقی زنده سنتی

سیستم صوتی حرفه ای برای پخش آهنگ شاد 

سیستم دود و نور پردازی لاکچری

وجود سفره عقد لاکچری در تمام شعبه ها و قدرت تغییر و جا به جایی در آن

وجود ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران به هزینه های متغیر

پارکینگ دو طبقه اختصاصی برای مهمانان

پذیرایی حرفه ای با آشپزان دوره دیده از فینگر فود تا شام

دفتر عقد شیک در تهران

چرا دفتر عقد شیک؟

سالن عقد و ازدواج پیوند مهرافزا یکی از قدیمی‌ ترین، شیک‌ ترین و معتبر ترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران به شمار می‌ آید. انعطاف پذیری مدیریت این مجموعه جناب آقای پرهام چاوشی (مبتکر عقد آریایی در تهران) اهمیت به سلیقه و درخواست زوج های عزیز موجب شده است که یک دفتر عقد شیک در تهران تاسیس شود.

سفره عقد مهرافزا

در تمامی دفاتر موسسه ییوند مهرافزا سفره عقد با توجه به تم مراسم عقد قابل تغییر و جا به جایی خواهد بود.

همچنین پیوند مهرافزا دارای پپکیج ویژه ای برای تشریفات عروسی و برگزاری مراسم عقد می باشد. چرا که این موسسه دارای ایده های لاکچری و تخصص ویژه ای برای برگزاری تشریفات عروسی لوکس می باشد.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما