Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا

سالن‌ های عقد و ازدواج موسسه تشریفات عروسی، در سه شعبه دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا در مناطق مختلف تهران، با امکاناتی بی نظیر با دسترسی آسان از طریق ۳ بزرگراه، به همراه پارکینگ اختصاصی و… قرار دارند.

این موسسه با سابقه درخشان و رزومه ای حرفه ای، کادری مجرب و پرسنلی متخصص در برگزاری تشریفات عروسی لوکس و تشریفات عقد می باشد.

عروس و داماد‌ های عزیز می‌ توانند با انتخاب یکی از شعب دفتر عقد شیک مهرافزا، مراسم عقدی بی نظیر و تشریفاتی بیاد ماندنی را تجربه کنند. هزینه ها، ظرفیت، دکوراسیون سالن‌، چیدمان و سبک سفره عقد لاکچری، همه و همه را به تیم تشریفاتی پیوند مهرافزا بسپارید.

دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا

دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا

بررسی امتیاز های دفتر عقد مهرافزا

موسسه پیوند مهرافزا جز معتبر ترین موسسات عقد و ازدواج در تهران بوده که اعتبار و امتیاز های این مجموعه موجب تمایز آن با دیگ موسسات شده است:

  1. یکی از مهم ترین نکات دفتر عقد شیک مهرافزا، وجود ۲ سالن‌ مجزا و لوکس با دکوراسیون شیک، آتلیه اختصاصی به همراه فیلمبردار و عکاس، حق انتخاب عاقد و هزاران امکانات تکرار نشدنی فقط در موسسه پیوند مهرافزا تجربه خواهید کرد.
  2. مدیریت این موسسه، جناب آقای پرهام چاوشی مبتکر عقد آریایی نمادین در تهران می باشند.
  3. از مهم ترین امتیاز های این موسسه، برگزاری با هنرمندان و ستاره های سینما، همچنین ورزشکاران بوده است. به عنوان مپال، همکازری با تیم سریال ستایش و برگزاری مراسم عقد مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال.
  4. پکیج‌ های متنوع و قمیت های متفاوت (اقتصادی تا لاکچری). تنوع پکیج در این موسسه که طرف قرارداد با ۱۲۰ باغ‌ تالار در تهران می باشد، انتخاب را برای عروس و داماد ها آسان تر می‌کند.
  5.  تزیینات فوق حرفه ای از شام عروسی گرفته تا تزیینات دکوراسیون جون شمع آرایی، گل آرایی، میوه آرایی، نور پردازی، سیستم دود و… همچنین ارائه انواع تم عروسی
  6.  سه شعبه دفتر عقد شیک با پذیرایی شام در تهران با پکیج‌ های متنوع خدمات و پذیرایی.
  7.  تیم حرفه‌ ای پذیرایی، ظروف و چیدمان پذیرایی شیک همه استرس ها را از عروس و داماد دور می کند.
  8.  این سالن عقد تشریفاتی در امر ثبت ازدواج، تا پایان مراسم ها شما را همراهی خواهد کرد؛ با این نشان که یکی از خدمات کوپن تخفیف مهرافزا، اجرای کلیه خدمات حقوقی در موسسه نوآوران عدالت آریایی با تخفیف ۵۰% می باشد.
  9.  داشتن پارکینک اختصاصی جهت از بین بردن دغدغه جای پارک برای مهمانان

شعب مهرافزا

شعبه مرکزی: جنت آباد شمالی با ۷۰ نفر ظرفیت

شعبه vip: دفتر عقد گاندی با ظرفیت ۵۰ نفر

شعبه عقد فضای باز: باغ سردار جنگل با ظرفیت ۱۵۰ نفر

شاید برایتان جالب باشد: آیین زرتشت دمراسم عقد

دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا

دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است