Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

همانطور که می دانید، پیدا کردن یک سالن عقد تشریفاتی و با کیفیت جز اولین انتخاب های عروس داماد است. چرا که همه آن ها قصد برگزاری مراسم عقد با شکوه در یک دفتر ازدواج شیک و یک سالن عقد دارند.

اگر به دنبال یک سالن عقد همه چیز تمام و حرفه ای هستید، ما مشکل شما را حل کرده ایم؛ در این مقاله دفتر ازدواج و سالن عقد پیوند مهرافزا رو به شما معرفی می کنیم.

موسسه پیوند مهرافزا با تجربه میزبانی های حرفه ای و رزومه کاری بی نظیر در تهران، جز معتبر ترین موسسات تشریفات عروسی به شمار می رود.

پس پیشنهاد ما به شما سپردن مراسم عقد تان به تیم حرفه ایی و با سابقه می باشد.

جناب آقای پرهام چاوشی از پیشکسوتان تشریفات عروسی و مبتکر عقد آریایی در تهران، هر آنچه که مرتبط با تشریفات لوکس و مدرن می باشد را به بهتربن شکل ممکن برگزار می کند تا شبی یاد ماندنی و خاطره انگیز را برایتان رقم زند.

دفتر ازدواج پیوند مهرافزا

ویژگیهای منحصر به فرد و امکانات بی نظیر موسسه پیوند مهرافزا موجب تمایز آن با دیگر دفاتر عقد و ازدواج شده است. از جمله گزینه هایی که این دفتر ازدواج را به اول لیست انتخابی زوج ها می برد، سفره عقد آن است.

سفره عقد

سفره عقد لاکچری که طراحی و اجزای آن با دقت به جزییات چیده شده است. سبک های مختلف آن، تلفیق عناصر ایرانی و هنر مدرن زیبایی خاصی به سفره عقد های مهرافزا داده است.

همانطور که می دانید پیوند مهرافزا با در اختیار داشتن ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران، ۳ سفره عقد متنوع چیده است که به عروس و داماد های عزیز، اجازه تغییر و جا به جایی در آن ها را داده است. در نهایت این امکانات، حاصل متمایز شدن این دفتر ازدواج و سالن عقد شده است.

نورپردازی بخش مورد علاقه زوج های امروزی است.  چرا که این گزینه باعث رویایی و خاص شدن فضای مراسم شما می شود. میزان تاریکی و روشنی که با توجه به سفارش مشتری انجام می شود، تاثیر زیادی در عکس و فیلم های شما خواهد داشت. در نهایت این نورپردازی بعث می شود که دفتر ازدواج و سالن عقد مهرافزا جز بهترین و زیباترین دفاتر ازدواج تهران نام برده شود.

دفتر ازدواج و سالن عقد

جایگاه و چیدمان

میزهای VIP برای والدین محترم عروس و داماد در جایگاه مناسبی کنار سفره عقد چیده شده است. این جایگاه برای ایجاد حسی دلنشین از نزدیک بودن بزرگان در این لحظه حساس می باشد.

همچنین چیدمان مناسب میز مهمان ها موجب مشرف بودن به تمام سالن عقد و جایگاه عروس و داماد می شود. مسئله آسانی رفت و آمد هم که اهمیت خود را دارد.

تزیین سالن و سفره

خدمات تعددی چون گل آرایی، شمع آرایی، نور پردازی، تم و… به انتخاب عروس و داماد انجام می شود.

همانطور که می دانید گل آرایی زیبایی مراسم تان را دو چندان کرده و با طراحی ژورنالی یا انتخاب یک تم مناسب در ذهن مهمانان خاطره ساز شوید.

شمع آرایی هم که از گذشته تا به امروز در فرهنگ و شعر ایرانی ها از جایگاه ویژه ایی برخوردار بوده است. با توجه به اینکه روشن کردن شمع بر روی سفره عقد در برخی خانواده ها مرسوم است. خدمات شمع آرایی موسسه پیوند مهرافزا می تواند در کل سالن اجرا شود تا زیبایی سالن و انرژی مثبت حاصل از مراسم عقد را افزایش دهد.

دفتر ازدواج و سالن عقد

پذیرایی

آبمیوه های طبیعی و انواع کوکتل ها توسط مهمانداران دوره دیده پیوند مهرافزا در سطح تهران معروف است. همچنین بری کسانی که قصد پذیرایی بیشتر دارند این دفتر عقد با پذیرایی فینگر فود هم می باشد.

جالب است بدانید که فینگرفود جز وعده های مهم و مورد علاقه مهمانان به شمار می رود. سرو فینگرفود اکثرا برای مراسم هایی است که در بعد از ظهر و عصر برگزار می شوند؛ در غیر این صورت برای مراسم هایی با زمان طولانی یا مراسم هایی که تشریفات عالی در نظر گرفته اند سرو می شود.

موسسه تشریفات عقد و ازدواج پیوند مهرافزا دارای آشپزخانه اختصاصی و تیم آشپزی فوق حرفه ای می باشد که خدمات پذیرایی ناهار و شام را با توجه به پکیج انتخابی عروس و داماد سرو می کند.

علاوه بر این ها، برای جشن های مختصر میوه آرایی و شیرینی حرفه ای و متفاوت می توان سرو کرد منظور از میوه آرایی چیدمان میوه های اسلایس شده یا تزین آن ها در ظرف های مخصوص می باشد.

عکاسی و فیلمبرداری

فراموش نکنید که ماندگار ترین چیزی که از مراسم ها به یادگار می ماند، عکس ها و فیلم های آن می باشد. عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای مهرافزا از لحظه ای غافل نشده و ثبت خاطرات را به خوبی انجام می دهند. فراموش نکنید آتلیه اختصاصی مستقر در محل نیز آماده برای عکس برداری از عروس و داماد و مهمان های عزیزشان می باشد.

موسیقی

موسسه پیوند مهرافزا برای اجرای آهنگ شاد  برنامه های متفاوتی دارد که با توجه به انتخاب عروس و داماد آن ها را ارائه می دهد. برای مراسم های به سبک سنتی موسیقی زنده سنتی با سازهای ایرانی و مراسم های مدرن سیستم صوتی حرفه ای و افراد مجربی را در اختیار دارد.

ظرفیت سالن عقد مهرافزا

نکته بسیار مهم در تمام شعب پیوند مهرافزا داشتن حق انتخاب عاقد از روی رزومه کاری و عکس می باشد.

این دفتر عقد شیک با ظرفیت بالا دارای شعب متعددی است:

دفتر ازدواج شعبه مرکزی: واقع در جنت آباد شمالی حدود ۵۰ نفر مهمان

دفتر ازدواج شعبه vip: خیابان جردن جنوبی با ظرفیت ۵۰ نفر

دفتر عقد فضای باز: خیابان سردار جنگل با مهمان های حدود ۱۵۰ نفر

دفتر ازدواج و سالن عقد

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است