Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

همانطور که می دانید انتخاب یک تشریفات عروسی لاکچری تاثیر بسیاری بر روی کیفیت عروسی شما دارد، پس انتخاب تشریفات عروسی نیز در مراسم شما حرف اول را می زند. اگر تشریفات عروسی لوکس و مناسبی پیدا کنید، مراسم برایتان بدون استرس و دغدغه سپری می شود و همچنین خانواده و مهمان ها خاطره ای خوب از عروسی شما در ذهن خواهند داشت.

ولی اگر موقع نوشتن قرارداد با تشریفات، دقت لازم را به خرج ندهید، احتمال خراب شدن مهم ترین شب زندگیتان، انجام نشدن همه کار ها یا بی نظمی در انجام امور، مشاوره های غلط، انتخاب های اشتباه و… می تواند پشیمانی های زیادی به دنبال داشته باشد.

موسسه پیوند مهرافزا یک موسسه تشریفات عروسی لاکچری در تهران می باشد با ۴ شعبه دفتر عقد لوکس با امکاناتی بی نظیر و کوپن های تخفیف تکرار نشدنی می باشد. با انتخاب تشریفات مجالس مهرافزا همه چیز به بهترین نحو ممکن پیش خواهد رفت.

بنابراین ما در پیوند مهرافزا تصمیم گرفته ایم تا نکات کلیدی در مورد بستن قرارداد با تشریفات مجالس عروسی را برایتان شرح دهیم پس با ما همراه باشید.

بستن قرارداد با تشریفات عروسی لاکچری

این قرارداد مثل همه ی قرارداد حقوقی دیگر بین زوج و مدیریت مجموعه منعقد می‌شود؛ این قرارداد به دو بخش مختلف دارد که ثبت اطلاعات طرفین عقد و موضوع قرارداد می باشد.

دقت کنید که مشخصات شما و هسرتان، در کنار آن مشخصات تشریفات عروسی‌ لاکچری که انتخاب کرده اید به درستی و با جزئیات نوشته شده باشد.

موضوع قرارداد نیز شامل خدماتی می شود که مجموعه باید در روز برگزاری عروسی به شما ارائه شود. در این قسمت با توجه به پکیجی که انتخاب کرده اید، خدمات با تمام ریز و درشتی و قیمت آن باید تمامی خدمات با جزئیات و توضیحات کامل ذکر شود. به عنوان مثال اگر شما منوی شماره یک غذا را برای سرو شام عروسی خود انتخاب کرده اید، اما مواردی از پیش غذا ها یا دسر را تغییر داده اید، بهتر است تمام این تغییرات را در قرارداد خود ذکر کنید. همچنین جنس مواد اولیه، نوع و برند مواد غذایی و گرمی و سردی آن را تا حد امکان به طور شفاف در قرارداد خود مشخص کنید.

تشریفات عروسی لاکچری

کیفیت کار تشریفات عروسی لاکچری

یک واقعیت را باید قبول کنید. در شب عروسی تان ممکن است خیلی موارد و سفارش ها مطابق انتظارات و میل شما پیش نرود! پس بهتر است هنگام بستن قرارداد با تشریفات مجالس در مورد چیزهای ریز و درشت مثل داشتن برق اضطراری، داشتن فضای جایگزین در صورت پیش آمدن مشکل و…

نوع پوشش خدمه

پوشش خدمه یکی دیگر از نکات مهم در کیفیت و ظاهر مراسم شماست که ارتباط مستقیمی با تشریفات انتخاب شده تان دارد. اگر از قبل پوشش خدمه و طرز کار آن ها را دیده اید، مطمئن شوید که در جشن شما نیز همانطور و با همان کیفیت است که توافق کرده اید.

زمان برگزاری جشن

هنگام عقد قرارداد با تشریفات مجالس عروسی روز دقیق و ساعت آغاز و پایان جشنتان را بصورت دقیق ذکر کنید. چرا که در صورت اضافه شدن تایم حتی برای نیم ساعت مجبور به پرداخت هزینه اضافه ای خواهید بود. حتی در برخی موارد دیده شده که بعضی از موسسات و باغ تالارها در صورت اضافه شدن زمان، برق های سالن را کم می کنند تا شما جشن را زودتر تمام کنید!

آشنایی با محدودیت ها

بعضی از تالارها در مواردی خاص چون پاشیدن نقل و پولک روی سر مهمان ها محدودیت دارند؛ بنابراین بهتر است در صورت داشتن این سفارش از مدیریت در این باره سوال کنید.

هزینه های جانبی

اگر نحوه پرداخت خاصی چون قسطی، چک، بعد از مراسم یا … را مدنظر دارید، باید دقیق و مشخص در قرارداد تان ذکر کنید.

معمولاَ نحوه پرداخت هزینه های تشریفات عروسی لاکچری پرداخت یک سوم کل مبلغ در ابتدای بستن قرارداد، یک سوم چند روز قبل از برگزاری مراسم برای خرید و… و الباقی در پایان مراسم است. به یاد داشته باشید در صورت داشتن سفارش خارج از پکیج مثل آتش بازی یا بخار یخ خشک و … بر هزینه آن توافق کنید.

شرایط نگهداری غذاهای عروسی

در صورت سفارش کیک عروسی‌ از قنادی های دیگر، از شرایط نگهداری و یخچال و … مطمئن شوید. نکته مهم دیگر باقی مانده غذا هاست که در روز قرارداد تعیین می کنید که با ظرف یکبار مصرف به مهمان هایتان داده شود یا ظرف های مخصوص به منزل می برید. چرا که اگر ظرفی نداشته باشید و از قبل هم برای ظرف های یکبار مصرف هماهنگ نکرده باشید، تشریفات عروسی لاکچری مسئولیتی در قبال غذاهای باقی مانده ندارد.

منبع: ویکی پدیا

Call Now Buttonتماس با ما