Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

انتخاب یک دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام تأثیر زیادی در نوع و سبک برگزاری مراسم عقد شما و همچنین بیاد ماندنی شدن آن در ذهن مهمانان ان دارد. همانطور که میدانید همه عروس ها و داماد ها به دنبال پیدا کردن یک دفتر عقد شیک به همراه پذیرایی حرفه ای، قیمت مناسب و امکانات عالی هستند؛ در این بخش از پیوند مهرافزا قصد داریم بهترین دفت ازدواج لوکس با پذیرایی شام را به شما عزیزان معرفی کنیم.

امکانات بی نظیر و دکوراسیون زیبای این سالن عقد و ازدواج، مراسم شما را به پرخاطره‌ ترین و زیبا ترین مراسم زندگی تان تبدیل خواهد کرد. دکورهای تماشایی این سالن عقد و ازدواج عکس ها و فیلم این شب مهم را تکرار نشدنی خواهد کرد و مهمانان تان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

هزینه دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

مدیریت دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا، شخصی بسیار انعطاف پذیر در برابر تخفیفات و هزینه های مراسم می باشد. این موسسه که دارای ۳ شعبه در مناطق مختلف تهران می باشد، شامل پکیج ها و هزینه های متفاوت در شعب مختلف است. اما به طور کلی هزینه ها را باید به شرح ذیل محاسبه کرد:

  1. ورودی سالن: ورودی این دفتر ازدواج هزینه یک مبلغ ثابت و با توجه به تعداد مهمانان شما می باشد. که این مبلغ در شعب مختلف متفاوت است.
  2. پذیرایی: هزینه پذیرایی بسته به انتخاب شما دارد. پیوند مهرافزا پکیج های متعدد با محتوای بی نظیر دارد که غذا ها، آبمیوه ها، پیش غذا، دسر و… را معین می کند. جالب است بدانید این دفتر ازدواج لوکس، دارای آشپزخانه اخصاصی به همراه تیم فوق حرفه ای می باشد که مقدور است انواع سفارشات شما را اعم از آبمیوه های طبیعی و شیرینی، منو کافی شاپ و فینگرفود، سرو غذاهای متنوع و انواع دسر و پیش غذا را ارائه دهد.
  3. موسیقی: با توجه به درخواست و سفارش شما، این موسسه می تواند با مسیقی سنتی زنده و یا سیستم صوتی حرفه ای مجلس شما را شاد خواهد رد.
  4. تزئینات: تزیینات که خود امری بسیار مهم در برگزاری مراسم عقد دارد، با توجه به سلیقه میزبان انجام می شود. تزیینات سفره عقد خود سبک های مختلفی از جمله شمع آرایی، گل آرایی و نور پردازی و سیستم دود و… و تزیینات سالن عقد که تم های متفاوتی دارد.
  5. برنامههای جانبی: برنامه‌هایی چون آتش بازی، کالسکه‌سواری، مراسم خاص سنتی و… جز برنامه های جانبی به شمار می رود که هزینه های متغیری دارد.

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام

با انتخاب مهرافزا خودتان را نگران هرینه ها نکنید

برای انتخاب دفتر ازدواج لوکس با پذیرایی شام پیوند مهرافزا، خود را هرگز نگران هزینه ها نکنید. چرا که این موسسه با برپا کردن ۳ شعبه متعدد دفتر ازدواج شیک در تهران موجب شده است که هر زوجز از هر قشر و سطح جامعه بتوانند این موسسه را انتخاب کنند.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است