Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
آتلیه عروس

عکس و فیلم مراسم عروسی و رفتن به آتلیه عروس و داماد قسمت مهمی برای زوج است زیرا با هر بار دیدن ان یاد آن روز و جشن می افتند ازاین رو تلاش می کنند در جشن عروسی با بهترین آتلیه همکاری کنند . در این مقاله از پیوند مهرافزا سعی داریم تا برای آتلیه داران عزیز چند نکته مهم را مرور کنیم.

یکی از مهم ترین قسمت های فیلم برداری انتخاب لوکیشن است که توسط عروس و داماد انتخاب می شود. قبل از روز فیلم برداری حتما به انجا سربزنید.

انتخاب موقعیت و لوکیشن مناسب برای فیلمبرداری اکثرا به عهده ی فیلمبردار است مگر اینکه شخص مکان خاصی را در نظر داشته باشد تا در آنجا کلیپ ها و تصاویر گرفته شود.

مکانی که قرار است فیلمبرداری یا آتلیه عروس و داماد باشد خیلی مهم است چون تاثیر مستقیمی با چگونگی کیفیت فیلم دارد. سعی کنید بیشتر از باغ ها و پارک ها به دلیل سرسبز بودن یا وجود درختان و برگ ها در پاییز استفاده کنید چون محیط کاملا رمانتیک و خاص خواهد بود درنتیجه فیلمی که گرفته می شود ویژه خواهد بود.

در حد امکان انتخاب را بر عهده ی فیلم بردار بگذارید چون آن ها به دلیل داشتن تجربه ی زیاد می دانند کدام مکان برای گرفتن فیلم یا ژست های عکاسی مناسب تر است و کار شما هم راحت می شود که درگیری ذهنی برای پیدا کردن مکان مناسب نداشته باشید. استفاده از باد را در مکان ها در نظر بگیرید چون برخورد نسیم ها با لباس عروس جلوه خاصی به آن می بخشد. قرار گرفتن مستقیم زیر نور خورشید حرکت جالبی محسوب نمی شود چون نور باعث اذیت شدن چشم فرد میشود و قطعا تصاویر خوبی به دست نمی آید.

 آتلیه عروس

وسایل لازم مربوط به عکاسی و فیلم برداری را از قبل آماده کنید و مطمئن باشید همه وسایل الکترونیکی شارژ کامل دارند.

انتخاب تجهیزات مناسب برای مراسم عروسی تان اول از هر چیزی به میزان بودجه ی شما بستگی دارد در واقع هر چه بودجه بیشتر باشد فیلمبرداری توسط تجهیزات با بالا ترین کیفیت ها صورت می گیرد.

اما بهتر است ابتدا کار های لازم برای مراسم تان را با فیلمبردار در میان بگذارید تا او متناسب با آن تجهیزات مناسب را در اختیار شما قرار دهد پس آگاهی فیلم بردار از برنامه ریزی عروسی بسیار مهم است.استفاده کردن از تجهیزات به روز در فیلمبرداری نتیجه ای عالی به همراه خواهد داشت وفیلم نهایی شما متفاوت از سایر فیلم ها می باشد که این یک مورد بسیار مهم است.

در هنگام عکاسی در آتلیه عروس و داماد توجه به جزئیات را فراموش نکنید مثلا توجه به حلقه ها، دسته گل و…

رفتن فقط یک عکاس به مراسم کار خودت شما را آسان تر می کند و سوژه ای را از دست نمی دهید همچنین از چند دوربین برای ثبت لحظات استفاده کنید.

برای مدیریت کردن فیلم عروسی مزاحم مهمانان نباشید مدیریت فیلم عروسی بسیار مهم است نباید لحظه ای از آن را از دست داد اما اگرچه مدیریت و کارگردانی شما زیاد از حد شود باعث ایجاد مزاحمت برای مهمانان و حتی عروس و داماد خواهید شد.

فیلم و عکس ها را به مراسم برسانید یکی از زیبایی های مراسم نمایش فیلم پروجکشن برای مهمانان عروسی است که سرعت عمل در این مورد بسیار اهمیت دارد.

توجه کنید که عکس های اشتباه را پاک نکنید معمولا عکاسان معروف آتلیه عروس و داماد به محض گرفتن عکس اشتباه آن را پاک میکنند اما ممکن است عکس اشتباه با فتوشاپ درست و به بهترین عکس تبدیل شود.

به عروس و داماد انرژی دهید و آنها را خسته نکنید.عروس دامادر درمراسم عروسی باید با انرژی و شاد باشند پس استرس به انها وارد نکنید.

مجموعه پیوند مهرافزا با بکار گیری تیم مجرب و پرستل حرفه ای توانسته است جر بهترین موسسه های دفتر عقد و ازدواج تهران شود. این موسسه دارای رزومه کاری حرفه ای همچون همکاری با سریال ستایش و برگزاری مراسم عقد اقای مهدی قایدی می باشد.

با ارزوی عشق برای جوانان عزیز.

Call Now Buttonتماس با ما