Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
زندگی مشترک | دغنر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند هر افزا

آقایان_بدانند

“گیر دادنِ زنها؛ اصلاً چیز بدی نیست!!!”

زنی که گیر می‌دهد، یعنی تو را دوست دارد ، زیاد هم دوست دارد. زنی که مقصدِ نگاهِ تو برایش مهم است، می‌ترسد که از چشمانت افتاده باشد.

زنی که برایش مهم باشد که تو محبت و توجّهت را کجا و چه اندازه خرج می‌کنی، کاملاً معصومانه، ترسِ از دست دادنِ تو را دارد.

زنی که با بی‌توجهی‌ات بغضش می‌گیرد، بی‌پناه است و جز تو کسی را ندارد. غر زدن و گیر دادن، شیرِ اطمینانِ دوست داشتنِ زنهاست.

زنی که دوستت ندارد، گیرهایش را جای دیگری می‌دهد، محال است زنی بی‌عشق، سرش را روی بالش بگذارد.

این به تو بستگی دارد که زنی که کنارت نفس می‌کشد، عاشقت باشد یانه! نباید به گیر دادنِ زنها گیر داد؛ زنهای عاشق، گیر می‌دهند، زن های وفادار، بیشتر…!”

بوسيدن همسر ساده‌ترين روش ابراز علاقه است. قبل از ترک خانه و بعد از ورود به خانه همسرتان را ببوسید. قطعاً معجزه آن را خواهید دید!

“بعد از ازدواج چه بر سر عشقمان می‌آید؟!”

عشق پس از ازدواج به طور حتم از ثبات و اصالت بیشتری برخوردار است اما هیجان و جذابیت فوق‌العاده بالایی که در دوران نامزدی یا عقد وجود دارد، پس از شروع زندگی مشترک تا حدی کاهش می‌یابد که این امر تا حد زیادی طبیعی است.

شما نباید این کاهش را به منزله خطری برای زندگیتان به حساب بیاورید. در حقیقت عشق عمیق اما آرام جای هیجانات بالای دوران عقد و نامزدی را گرفته است.

اما اگر شما بدون آگاهی وارد زندگی مشترک شوید با دیدن این روند بهم ریخته و زندگی خود را در خطر می‌بینید.

تو زندگی مشترک، اگر بخواین به هر موضوع کوچکی واکنش نشون بدین و یه درگیری ایجاد کنید، ممکنه با همین ضربه‌های کوچیک، تیشه به ریشه‌ی زندگی‌تون بزنید! یادتون باشه که گاهی «گذشت» خیلی مشکلات رو حل می‌کنه.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.