Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر| دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

“چگونه همسرمان را مجذوب خود کنیم؟!”

عمیق‌ترین آرزو و اشتیاق طبیعت انسانی نیاز به احساس ارزشمندی و ارزش قائل شدن است؛ بنابراین راز جذابیت برای همسر خود بسیار ساده است:

در همسر خود احساس مهم بودن را به وجود بیاورید. به‌بیان‌دیگر، هرچه بیشتر همسر شما در حضور شما احساس مهم بودن کند، وی این‌گونه می‌پندارد که شما جذاب‌ترید.

ما در این مقاله به ارائه پنج راه‌حل کلیدی درباره اینکه همسرتان احساس بی‌نظیر بودن را داشته باشد می‌پردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

“چگونه همسرمان را مجذوب خود کنیم؟!”

۱- مورد پذیرش واقع ‌شدن:

بزرگ‌ترین هدیه‌ای که شما می‌توانید به همسر خود بدهید نگرش توجه و احترام خوش‌بینانه بی‌قید و شرط است. این یعنی شما بی‌هیچ قید و شرطی او را قبول دارید.

شما هیچ‌گاه انتقاد نمی‌کنید یا ایرادی نمی‌گیرید. به‌طور کامل هر چیزی را که به همسرتان مربوط است می‌پذیرید؛ انگار که وی شاهکار و معجزه طبیعت است.

این نقطه شروع جذابیت است. و شما چگونه یک پذیرش کامل را ابراز می‌کنید؟ ساده است. لبخند می‌زنید.

وقتی به همسر خود که شما را نگاه می‌کند با خوشحالی لبخند می‌زنید، اعتماد به‌ نفس او به ‌طور خودکار افزایش پیدا می‌کند. او احساس خوشایندی درباره خود پیدا می‌کند.

احساس می‌کند فرد مهم و ارزشمندی است و شخصی که این احساس را به او القا می‌کند، دوست دارد.

۲- مورد قدردانی قرار گرفتن:

هرگاه از همسر خود به خاطر هر کار کوچک و بزرگی که انجام داده تقدیر کنید، اعتماد به نفسش بالا می‌رود.

وی احساس اهمیت و ارزشمندی بیشتری می‌کند، احساس قابلیت و توانایی بیشتری می‌کند و تصور ذهنی‌ای که از خودش دارد بهبود می‌یابد؛

و در نتیجه بهبود این تصویر، چشم‌انداز وی نسبت به زندگی، میزان شادی، احترام به خود و رضایت از خویشتن اوج می‌گیرد.

چگونه می‌توانید جرقه این احساس فوق‌العاده را در همسر خود بزنید؟ جواب آن تنها در یک کلمه جادویی است: «متشکرم»! این کلمه جادویی را در زندگی مشترک خود، تبدیل به یک عادت کنید.

راز این جادو در این است؛ هر زمان که شما به فرد دیگری لبخند می‌زنید یا تشکر می‌کنید، نه‌فقط اعتماد به‌ نفس و حس ارزشمندی وی، بلکه اعتماد به ‌نفس و حس ارزشمندی خودتان را نیز بالا می‌برید.

ادامه نکات جذب همسر در مقاله بعدی خواهیم گفت .

Write a comment:

*

Your email address will not be published.