Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

“چگونه همسرمان را صدا بزنیم؟!”

هر کلمه‎ای یک بار روانی و عاطفی دارد که  در روح و فکر شنونده تاثیر می‎گذارد و این تاثیر به مرور زمان پایدار و ثابت می‎شود. در طول روز شاید بارها و بارها همسرتان را صدا بزنید.

نحوه صدا کردن همسر می‎تواند وسیله‎ای برای ابراز عشق و محبت است.

اگر انتظار دارید همسرتان به شما احترام بگذارد، باید با او محترمانه برخورد کنید تا او هم با شما همانطور برخورد کند.

اگر همسرتان را محترمانه صدا کنید، به او احساس اعتماد به نفس می‎بخشید و این یکی از پایه‎های زندگی زناشویی است.

تمرین شما از دوران عقد شروع می‎شود. شاید برای اولین بار گفتن کلماتی مثل: عزیز دلم، جانم، عشقم، نفسم و… برای شما سخت باشد.

ولی مطمئن باشید بعد از چند بار گفتن هر کدام، برایتان عادی می‎شود و هر دو از گفتن و شنیدن این کلمات لذت می‎برید.

لحن شما موقع صدا کردن همسرتان به او می‎فهماند که یک گفتگوی عاشقانه منتظرش است یا یک دعوا! پس سعی کنید بر روی آرامش لحنتان و نحوه گفتن کلمات بیشتر تمرکز کنید.

همسرتان یک درخت نیست! پس وقتی در مورد او صحبت می‎کنید از اسامی اشاره مثل: «این» یا «اون» به کار نبرید! و کلمه‌های «ببین» و «الو» و «آهای» و…

وقتی همسرتان شما را صدا می‎زند با علاقه به او جواب بدهید! مثلا به جای گفتن: «هااان!؟» یا گفتن یک «بله» خالی به او بگویید: «بله عزیزم»، «جان دلم» یا «جانم». مطمئن باشید در ازای  احترام گذاشتن خودتان احترام می بینید.

در پایــــان اینکه با محترمانه رفتار کردن و صدا زدن همسرتان در واقع بذر احترام گذاشتن متقابل در روابط زناشویی را کاشته‎اید که تا انتهای عمر می‎توانید از آن بهره ببرید.

عاشقانه و محترمانه صدا زدن همسرتان فضای خانه را سرشار از محبت می‎کند و بیش از پیش دل‎هایتان را به هم نزدیک می‎کند. در ضمن تنوع در صدا زدن همسرتان را فراموش نکنید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.