Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مراسم عروسی|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

چه نوع مراسم عروسی برای شما مناسب است؟

مراسم عروسی

در این عصر جدید مراسم عروسی، هر چیزی می رود!

مگر اینکه یک زن و شوهر تصمیم بگیرند که در یک مراسم مذهبی ازدواج کنند که از پروتکل مذهبی محسوب می شود، آنها می توانند به اندازه ای که دوست دارند خلاق باشند.

طیف وسیعی از گزینه ها گسترده است.پیدا کردن سبک شخصی شما، تصمیمی است برای تعیین نوع مراسم که برای شما مناسب تر است و این که احساسات، نبوغ، نماز، قرائت و جنبه های فرهنگی یا مذهبی معنادار باشد.

به عنوان یک عالم مذهبی و غیر مذهبی، من متوجه می شوم که همه چیز در مورد ترکیب است. اولین وظیفه ارزیابی نوع کلی مراسم است که برای هر زوج مناسب است.

دوم این است که به دنبال راه هایی برای ترکیب کردن در سنت هایی که دوست دارند، با خلاقیت، عاشقانه و لمس شخصی.

این لمس شخصی می تواند هر چیزی از جنبه های ادیان یا فرهنگ های آنها باشد، به احترام و مشارکت خانواده، شامل یک داستان طنز آمیز در مورد چگونگی برخورد آنها و شعر پر از خشونت که احساساتشان را در بر می گیرد.

یا همه ی آنچه در بالاست!به عنوان یک نقطه مرجع، چند نوع از مراسم عروسی را انتخاب کنید.سنتی. اینها معمولا مبتنی بر ایمان هستند و از سنت عروس و داماد متولد شده اند.

غیر مذهبی

یک مراسم معنوی که شامل اشاره به خدا است، اما به هیچ یک پروتکل مذهبی خاص پی نبرده است.غیر مذهبی معمولا شامل هیچ اشاره ای به ایمان نیست و به طور معمول خداوند را ذکر نمی کند.

(بعضی از آنها این مراسم شهری را می نامند، اما در واقع یک مراسم عروسی مدنی اغلب به خدا اشاره می کند).

مذهبی

این ترکیبی از دو یا چند مذاهب است که شامل جنبه های مذهب یا مراسم عروسی مذهبی یا قرائت هایی هستند

که نماد هر ایمان هستند.بین فرهنگی این ترکیبی از فرهنگ ها است – مانند مراسم حجاب فیلیپینی با مراسم چینی قرمز – و البته قطعا می تواند جنبه های مذهبی را نیز ترکیب کند.

تم فرهنگ پاپ

این معمولا یک مراسم عروسی از چیزی است که بخشی از فرهنگ مردمی و نزدیک به قلب عروس و داماد است. این ممکن است یک لباس کامل به عنوان یک شوالیه و بانوی دادگاه،

از جمله خطوط از جنگ ستارگان یا دیزنی، برای ایجاد مراسم بر اساس رمان یا فیلم مورد علاقه عاشقانه باشد.گفتم، از دید من، شما می توانید تمام موارد فوق را در یک مراسم خاص طراحی کنید.

بزرگترین مسئله این است که تصمیم بگیرید که آیا شما مایل به مرجع القاعده هستید – برخی از زوج ها به وضوح انجام می دهند، اما دین ندارند یا واضح نیستند و می خواهند چیزی درباره عشق و رابطه آنها بیشتر باشد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.