Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | عقد و ازدواج | پیوند مهر افزا

دانستنی های زندگی عاشقانه

اگر می‌خواهید همسرتان عاشقتان باشد؛ هر پنج دقیقه یک بار نیازی نیست به او بگویید «دوستت دارم!» شاید برای یک ماه اول ارتباط زناشویی این اتفاق جالبی باشد، اما بعد از یک مدت دیگر خسته کننده میشود!

ارتباط محبت آمیز کلامی هر روز دو سه بار هم باشد کافی است . در هر چیزی، حد اعتدال رو باید رعایت کرد .

از همان روز اولی که به خانه همسرتان وارد می‌شوید، خودتان باشید. سبک پوشش‌تان، جنس رفتارهایتان و عادات‌تان را سانسور نکنید تا بعدها با نشان دادن خود واقعی‌تان، همسرتان را شگفت‌زده نکنید!

اگر از فرهنگ متفاوتی هستید، خود را مسئول شبیه شدن به خانواده همسرتان ندانید.

درست است که برخی ریزه‌کاری‌های معاشرتی و رفتاری را به‌خاطر حفظ حریم‌ها باید رعایت ‌کنید اما قرار نیست بعد از ازدواج همه گذشته‌تان را کنار بگذارید و به فرد دیگری تبدیل شوید.

«عذرخواهی» آسانترین راه ورود به قلب زنان است. مرد رؤیایی زمانی که اشتباهی می‌کند، صادقانه با همسرش گفتگو می‌کند و از او پوزش می‌خواهد. نادیده انگاری اشتباهات، می‌تواند دروازه‌ جهنم را روی مرد باز کند!

مردان، لذت بردن همسر خود را دوست دارند. خوشحالی و شادابی یک زن برای همسرش بسیار با اهمیت است.

یک مرد تا زمانی که همسرش در مورد احساسش صحبت نکند از آن با خبر نمی‌شود، بنابراین بهتر است احساسات و خواسته‌هایتان را بیان کنید.

خواسته‌ی خود را صریحا بگویید، زیرا مردان طفره رفتن را دوست ندارند. اگر خواسته‌ی خود را واضح بیان کنید، نه تنها گوش می‌کند، بلکه از خشنود شدن شما احساس خوبی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : بهترین و لاکچری ترین دفتر عقد شیک در شمال تهران

تفاوت زن و مرد در بیان احساسات!!!”

زنها برای اینکه احساسات خود را بیان کنند، از اقسام کلمات مبالغه‌آمیز و «ترین‌ها» استفاده می‌کنند و مرد در برابر الفاظ مبالغه‌آمیز چون منظور زن را درک نمی‌کند، واکنش‌های منفی نشان می‌دهد.

وقتی زن می‌گوید: «هیچ وقت به حرفهایم گوش نمی‌دهی!» مرد حس می‌کند که زن دارد حرفی غیر منطقی می‌زند. در صورتیکه معنای جمله زن این است: «الان آن‌طوری که شاید به من توجه نمی‌کنی و نیاز به توجه تو دارم!»

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است