Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جنت آباد گاندی
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

چرا همسرم شاد نیست؟(بخش آخر)

در مقالات پیشین در درابطه با دلایل شاد نبئدن همسر ( خانم ها ) صحبت کردیم برخی از این دلایل را بیان کردیم حال می خواهیم دو دلیل دیگر در رابطه با شاد نبودن همسرتان  را برای تان بیاوریم و این مقاله نیز به پایان برسد امیدواریم که این مقاله مانند مقالات قبل مفید واقع شود .

با ما همراه باشید .

“چرا همسرم شاد نیست؟!”

– در کارهای خانه کمک نمی‌کنید :

خانم‌ها نگران کارهای روزانه‌ی خانه هستند. مراقبت از بچه‌ها و رسیدگی به آنها ، انجام کارهای بیرون از خانه و بسیاری از مسئولیت‌های دیگر برای همسرتان هم استرس برانگیز و خسته کننده است .

کارهای خانه را تقسیم کنید و ببینید همسرتان چقدر خوشحال خواهد شد . نیازهای همسرتان را بدانید و در مورد چیزهایی که لازم دارد تا شادتر باشد با او حرف بزنید . اگر هر دوی شما شاد باشید، رابطه‌ی خیلی بهتری خواهید داشت .

– با او معاشقه نمی‌کنید:

تماس جسمی روزانه در هر رابطه‌ای مهم است . برای اینکه لبخند رضایت را بر لبان همسرتان ببینید، دستش را بگیرید، موهایش را نوازش کنید، برایش گل بخرید و برایش پیام‌ها محبت آمیز و عاشقانه بفرستید .

اگر گفتن جمله‌ی «دوستت دارم» سخت است ، به روش‌های دیگری این را به او نشان دهید ؛ روی یک کاغذ بنویسید و برایش بفرستید . اگر همسرتان ابراز علاقه‌ی شما را احساس کند، حال بهتری داشته و شاد خواهد بود ..

سیاستهای_همسرداری

سوء تفاهم‌هایی که بین شما و همسرتان پیش میاد رو سعی نکنید با پیامک رفع کنید! تماس بگیرید و حرف بزنید ؛ لحن و نوع بیان خیلی تأثیر گذاره…

✅ با همسرتان، قوانین دعوای منصفانه را مشخص کنید! مثلا…

🔹 هنگام خشم ناسزا نگوییم!

🔸 خطاهای گذشته را به رخ نکشیم!

🔹 صفات خوب همدیگر را فراموش نکنیم!

🔸 به شخصیت همسرمان احترام بگذاریم!

🔹 به خانواده همسرمان توهین نکنیم و…

✅ شايد در زندگی زناشویی گاهی درگيری و تنش گريز ناپذير باشد اما می‌توانيم از تحقير، توهين، سرزنش و تهديد یکدیگر جلوگيری كنيم.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.