Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد وازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

#آقایان_بدانند

“چرا همسرم شاد نیست؟!”

🔹 در زندگی مشترک، ایجاد رابطه‌ای که همیشه پُر از عشق و شور و سازگاری باشد، کار راحتی نیست. اما راههایی وجود دارد که می‌توانید به همسرتان کمک کنید تا جایی که ممکن است شاد و راضی باشد.

🔸 بعضی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند احساسات‌ خود را پیش خودشان نگه دارند و بروز ندهند چون این طور به نظر می‌رسد که برای همسرشان چندان مهم نیست. اما این واقعیت ندارد! اگر رفتارهای همسرتان شما را شاد و راضی می‌کند، پس باید این احساس را بروز دهید و در این مورد با همسرتان حرف بزنید.

✅ اگر شما به عنوان یک شوهر فکر می‌کنید همسرتان آنطور که باید شاد نیست، و یا دنبال راه‌هایی برای شاد کردن همسرتان هستید؛ لطفا با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

#آقایان_بدانند

“چرا همسرم شاد نیست؟!”

– به او توجه نمی‌کنید:

🔹 وقتی بعد از یک روز طولانی کاری به خانه برمی‌گردید، تمام چیزی که نیاز دارید استراحت کردن، تلویزیون تماشا کردن و خوابیدن است. این رفتار بسیار طبیعی است اما توجه و تمرکز روی رابطه‌‌ای که با همسرتان دارید، باید الویت شما باشد.

🔸 یک زن وقتی همسرش به او توجه نمی‌کند، دچار اندوه می‌شود و این اتفاقی است که وقتی شما تلویزیون، موبایل و یا هر چیز دیگری را به وقت گذراندن به همسرتان ترجیح می‌دهید می‌افتد. کلید یک رابطه‌ی خوب، ارتباط است. با همسرتان گفتگو کنید و راههایی برای تقویت رابطه‌‌تان بیابید تا هر دوی شما شاد باشید.

سیاستهای_همسرداری

🔹 بعضی از ما، بعد از ازدواج فکر می‌کنیم همسرمان باید ذهن خوانی بلد باشد و خیلی از حرف‌ها، علایق، دوست داشتن‌ها و نیازهای ما را از چشمانمان بخواند!

🔸 تعجب نکنید، این جمله برای طنز و شوخی نبود بلکه واقعیتی است که اگر با دقت به زندگی خودتان نگاه کنید، آن را می‌بینید.

🔹 برخی همسران فکر می‌کنند همین که کنار هم هستند، برای عمیق شدن رابطه‌شان کافیست اما ما انسان‌ها نیاز داریم تا از دنیای کلمات کمک بگیریم تا ارتباطمان عمیق‌تر شود.

🔸 در خانواده‌های خوشبخت هر قدر هم که زن و شوهر سرشان شلوغ باشد و هر قدر هم که فرزندان جذب دنیای مجازی شده باشند؛ باز هم زمانی برای گفتگو باهم وجود دارد.

✅ خانواده‌های خوشبخت حرف‌هایشان را بدون سانسور، اکران می‌کنند و همین حرف زدن‌های ساده نمی‌گذارد از کنار هم دور شوند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.