Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
نحوه انتخاب کارت عروسی - سفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

نحوه انتخاب کارت عروسیسفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

انتخاب کارت عروسی و رساندن آن به دست مهمانان قطعا جزء خاطره انگیز ترین روزهای زندگی عروس و داماد است. اما این نکته را باید به یاد داشته باشید که کارت عروسی به عنوان یک یادگاری نزد مهمانان دعوتی باقی خواهد ماند.

مدل کارت عروسی

به دنبال مدل های جدید و به روز باشید. شاید طرح های زیبایی پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید طبق سلیقه خودتان کارت عروسی را انتخاب کنید، میتوانید رنگ تم عروسیتان را به مغازه دار بگوئید یا حتی نمونه عکسی از نوع مدل کیک عروسی، مدل تزئین سالن عروسی ، مدل دسته گل عروس و … را به او نشان دهید تا در انتخاب کارت عروسیتان به شما کمک کند.

حتی در صورت پیدا نکردن مدل کارت عروسی ست زیبا و هماهنگ با عروسی ، میتوانید از فروشنده بخواهید تا با انواع روبان ، رنگ و … کارت عروسی مورد علاقتان را تزئین کند.

نحوه دعوت مهمانان در کارت عروسی

مراسم عروسی ، یک مراسم رسمی است.

بنابراین باید با متنی رسمی از مهمانان دعوت کنید.

اگر نمیدانید چه متنی انتخاب کنید، میتوانید نمونه متن های دعوت به عروسی را در اینترنت جستجو کنید یا نمونه متن های دعوت به عروسی را در کارت های عروسی که دریافت کرده اید مشاهده کنید و از آنها الگوبرداری کنید.

هزینه کارت عروسی

هزینه کارت عروسیتان کاملا بستگی به نوع کارت انتخابی دارد. کارت عروسی چوبی در حال حاضر جزء گران ترین کارت عروسی ها حساب می شود. البته اگر تعداد مهمانان زیادی ندارید، پیشنهاد می شود در این مورد به فکر صرفه جویی در هزینه نباشید و بهترین جنس کارت عروسی را انتخاب کنید.

اگر به دنبال کمتر کردن هزینتان هستید، حتما از فروشنده نمونه از مدل کارت عروسی نهایتان دریافت کنید و حتی اگر شده به چندین نفر آن را نشان دهید و نظرشان را بپرسید. زیرا ممکن است اشتباهی یا مشکلی در کارت عروسی شما وجود داشته باشد که در نگاه اول به چشم نیاید.