Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مراسم پاتختی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

همه چیز هایی که باید در مورد مراسم پاتختی بدانید !

مراسم پاتختی یک مراسم کاملا زنانه است یعنی اینکه در این مراسم آقایان حضور ندارند و معمولا میهمانانی که در شب عروسی حضور داشته اند در مراسم پاتختی نیز حضور دارند.

مراسم پاتختی دعوتی نیست یعنی اینکه به صورت رسمی از کسی برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل نمی آید .

ولی بعضی از افراد هستند که در مراسم عروسی افرادی را برای مراسم پاتختی دعوت می کنند . معولا افرادی که نسبت نزدیکی به عروس و داماد ندارند در مراسم پاتختی زیاد شرکت نمی کنند زیرا در این صورت باید کادویی نیز برای عروس بیاورند.

ساعت برگزاری مراسم پاتختی بستگی فصلی مراسم عروسی برگزار میشود دارد و هم اینکه خانواده ها خود چه ساعتی برای پذیرایی از مهمانان راحت تر هستند دارد.

ولی اصولا این مراسم بین ساعت ۴ تا ۷ ظهر برگزار می شود .و این زمان مناسب ترین زمان برای برگزاری مراسم پاتختی است .

برای پذیرایی هم معمولا سالن های تشریفاتی میوه و شیرینی و غذاهایی که اضافه می ماند را به به خانواده عروس و داماد باز می گرداند  پس نگران پذیرایی نباشید که به راحتی می توانید پذیرایی را به بهترین شکل انجام دهید .

همچنین انواع نوشیدنی ها از قبیل: آب آلبالو و آب پرتقال و چای و قهوه نیز می تواند گزینه ایده‌آلی باشد. همچنین بهتر است بدانید: اگر می خواهید افراد در زندگیتان جستجو نکنند، بهتر است مراسم پاتختی را در منزل مادر داماد و یا مادر خودتان بگیرید تا خیالتان از هر جهت آسوده باشد و دغدغه تمیزکاری مراسم را هم نداشته باشید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.