Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مثلث عشق | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“«مدل مثلثی عشق» در «وضعیت دو ‌ضلعی»”

ما در این چند مقاله اخیر در رابطه با مدل مثلث عشق و مدل مثلث عشق در وضعیت تک ضلعی با شما صحبت کردیم و مطالبی را در اختیار شما قرا دادیم حال می خواهیم در زابطه با مدل مثلث عشق در وصعیت دو ضلعی صحبت کنیم امیدواریم که مطالب مفید واقع شود .

– صمیمیت+ اشتیاق= عشق رمانتیک:

این نوع از رابطه، دوستی و شوق وجود دارد ولی خالی از عنصر تعهد است. بنابراین، عمق ندارد. نام این رابطه «عشق رمانتیک» است و چون تعهدی در آن وجود ندارد، بسیار لزران است!

– اشتیاق+ تعهد= عشق نابخردانه:

کسانی که بر اساس جذابیت‌های جنسی طرف مقابل، دل به او می‌سپارند و تن به تعهد ازدواج می‌دهند، دچار «عشق نابخردانه» هستند.

– صمیمیت+ تعهد= عشق دوستانه:

نوع پیشرفته‌تری از روابط همسران است که هر دو با هم صمیمی هستند و در عین حال نسبت به یکدیگر تعهد دارند. با این حال رفتارهای جنسی در آن کمرنگ است.

البته این کمرنگی در هر دوره سنّی معنای خاص خود را دارد. مثلاً اگر زوج تازه ازدواج کرده در هر ماه فقط یک بار با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، می‌توان گفت عنصر اشتیاق در زندگی مشترکشان کمرنگ است.

اما برای زوجهای با سن بالاتر باید بر مبنای سن و مقتضیات جسمی قضاوت کرد. این نوع از رابطه «عشق دوستانه» نام دارد و با افزایش سن همسران، بیشتر خود را نشان می‌دهد.

#خانمها_بدانند

خانم‌هایی که کارمند هستید، مبادا تمام اولویت خود را روی کار کردن در بیرون از خانه بگذارید. فراموش نکنید که اولویت اصلی و اول شما فقط همسرتان هست.

اگر اولویت اصلی را فراموش کنید روابطتان بعد از مدتی بدون اینکه خود متوجه باشید سرد خواهد شد و شما آنقدر درگیر کار و پول خواهید شد که رفتار لطیف و زنانه‌تان را از دست می‌دهید و تبدیل به یک مرد می‌شوید.

یادتان باشد این مساله سم زندگی زناشویی است و رفته رفته همسر شما از شما دور خواهد شد. و زندگی زناشویی‌تان رو به زوال خواهد رفت. پس هیچ چیز در زندگی مهمتر از روابط عاشقانه شما با همسر و حفظ لطافت زنانه‌تان نیست.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.