Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
لباس عروس | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

نکات خرید لباس عروس برای افراد چاق

در مقاله قبل به ۵ مورد از نکات خرید لباس عروس برای افراد چاق را بیان کردیم حال به ادامه مقاله قبل می پردازیم و این مقاله را به پایان می رسانیم .

کاهش وزن

زمانی که نزدیک مراسم عروسی می شود ،اکثر افراد به در پی لاغر شدن هستند .

البته این موضوع در رابطه با جشن ها دیگران می تواند ایده خوبی باشد اما برای خرید لباس عروس به هیچ عنوان منتظر این نباشید که اول وزن کم کنید بعد لباس عروس خود را بگیرید .

اگر می خواهید لباس عروسیتان را بدوزید همان ۶ الی ۸ ماه زمان می برد .اگر زیاد صبر کنید، احتمالا مجبور می شوید لباس آماده یا گزینه های دیگر را بخرید.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

راحتی را در الویت قرار دهید

در هنگام انتخاب لباس حتما راحتیتان را اولویت قرار دهید.شاید یک لباسی مورد پسند شما واقع شد که ۱ یا ۲ سایز برای شما کوچک باشد.

ولی به دلیل این که شما از این لباس خو شتان آمده است به خودتان می گویید که در این لباس کاملا راحت هستید .در صورتی که این چنین نیست .

به حرف ما اعتماد کنید. قرار است از صبح روز عروسی تا پایان مراسم، تحرک داشته باشید و بالا و پایین بپرید، پس لباسی را بخرید که در آن کاملا احساس راحتی کنید.

تغییرات را به یک خیاط خوب بسپارید

یک خیاط لباس عروس کار بلد پیدا کنید زیرا اگر شما بخواهید تغییری در لباس عروس تان دهید به صورت حرفه ای بدون اینکه مدل لباس را عوض کند یا باعث خرابی لباستان شود این کار را انجام می دهد.

اگر همه ی گزینه ها کنار رفتند، به سراغ لباس سفارشی بروید

همه ی فروشگاه ها و مزون ها را گشته اید اما هنوز لباس مورد نظر را پیدا نکرده اید؟

نگران نباشید! هیچ چیز مهم تر از یک لباس رویایی در مهم ترین شب زندگیتان نیست، پس لباسی که دوست ندارید را به تن نکنید. لباس سفارشی دوز همیشه آنقدرها هم گران نیست.

با کمی جستجو می توانید لباس عروس سفارشی با قیمتی متناسب تهیه کنید.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

تماس با ما