Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
عکاسی عروسی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

نکات عکاسی عروسی

شما می خواهید عکاس عروسی شما همه اتفاق زیبای آن روز را به بهترین نحو ممکن برای شما ثبت نماید در اینجا ۱۰ نکته برای انتخاب عکاسی عروسی وجود دارد که میتوانید در طول زندگی جدید خود با هم زندگی کنید.

۱-یک عکاس عروسی معتبر باید مکان فیزیکی داشته باشد. مکان فیزیکی که در آن شما می توانید آنها را پیدا کنید زمانی که شما به آنها نیاز دارید و جایی که می توانید آنها را با خیال راحت ملاقات کنید بسیار مهم است.

استودیو عکاسی عروسی آجر و ملات ساخت اعتماد در داخل جامعه و با مشتریان خود. اگر عکاس عروسی شما یک آدرس محلی (نه یک صندوق پستی) ندارد که با شما به اشتراک بگذارد، دلیل خوبی برای اعتماد آنها نیست.

آنها ممکن است از خانه خود کار کنند اما آیا می دانید کجاست؟ یک دفتر فیزیکی یا استودیو برای آنها قابل اعتماد است.

۲-یک عکاس عروسی خوب باید روز خود را بیشتر هموار کند. گذشته از برنامه ریزان عروسی اختصاصی، عکاسان شما تنها فروشنده هستند که تمام وقت را با شما صرف می کنند.

یک عکاس عروسی خوب باید همه چیز را برای شما آسان تر کند. آنها باید مشکلات را حل کنند. عکاس عروسی شما باید انعطاف پذیر باشد. آنها باید بتوانند در موقعیت های دشوار انطباق و رشد داشته باشند..

۳-شما نیاز به عکاسی عروسی دارید تا بر شما متمرکز شود. هنگامی که شما برای اولین بار با عکاسان عروسی ملاقات می کنید، آیا آنها در مورد شما از شما سوال می کنند، می دانند که شما چه چیزی می خواهید؟

یا فقط آنها درباره خود و آنچه که انجام می دهند صحبت می کنند؟ پیدا کردن یک عکاس که مایل است زمان را برای شناختن شما بگذارد، بنابراین می دانید که شما و نیازهای شما را درک می کنید.

این بهترین راه برای پیدا کردن آنها است که مناسب شما هستند.

۴-عکاس عروسی شما باید آگاه و مفید باشد. آنها باید پیشنهادات خود را درباره گزینه های مختلفی برای چیزهای مختلف ارائه دهند، مشاوره ای در مورد برنامه ریزی و راه اندازی ارائه دهند،

پر از ایده ها باشند، و آماده باشید روز و برنامه ریزی خود را ساده تر کنید. یک عکاس خوب در برنامه ریزی بزرگ است.

۵-این ممکن است عجیب و غریب، اما همه عکاسان عروسی یکسان هستند و نه همه عکاسان مناسب مناسب برای هر مشتری است.

اگر عکاس عروسی شما با شما ملاقات کند و در مورد آنچه شما دنبال آن هستید را بیابید و سپس به شما می گوید که فکر نمی کنند آنها مناسب شما باشند، ممکن است شگفت انگیز باشد، اما هیچ شخصی نیست.

۶-قیمت مهم ترین عامل انتخاب یک عکاس عروسی نیست: شما قطعا چیزی را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

عکاسی مثل هر چیز دیگری در زندگی است منطقی نیست که فکر کنید که می توانید یک نفر را کمی پول بدست آورید و نتایج مشابهی را که می خواهید دریافت کنید، دوبار هزینه کرده اید.

قیمت به طور معمول یک عامل است وقتی که آن را به کیفیت می آید. عکاسانی که بیشتر هزینه می کنند، معمولا به خاطر شهرت، نام تجاری و تجربه آنها مورد حمایت قرار می گیرند.

شما همچنین باید درک کنید که عکس های شما به خاطره ماندگار روز عروسی شما تبدیل خواهد شد. دو چیز وجود دارد که باید برای عروسی خود پول بپردازید، باید محل و عکس شما باشد.

۷-استودیو عکاسی عروسی باید به عنوان یک کسب و کار حقوقی بیمه شود و مجوز داشته باشد. بسیاری از مراکز در واقع نیاز به بیمه از فروشندگان وجود دارد.

تجهیزات دوربین گران است و شما باید اطمینان حاصل کنید که عکاس شما به طور کامل توسط یک شرکت بیمه معتبر بیمه می شود تا مطمئن شوید که از شما محافظت می شود.

بسیاری از عکاسان تنها افراد با دوربین و شاید یک وب سایت نرم و صاف هستند. اطمینان حاصل کنید که عکاس شما توسط یک تجارت قانونی و مشروع پشتیبانی می شود.

۸-عکاس عروسی شما باید تجهیزات پشتیبان و یک برنامه پشتیبان داشته باشد. اجباری: دوربین هایی با دو اسلات برای کارت های حافظه که می تواند به طور همزمان در صورت عدم موفقیت یک کارت،

دوربین های پشتیبان و لنز ها، یک برنامه پشتیبان گیری اطلاعات شامل پشتیبان گیری خارج از منزل و یک برنامه فاجعه بطور همزمان نوشته شود. از سرمایه گذاری خود محافظت کنید اگر عکاسان شما فقط یک دوربین داشته باشند، کافی نیست.

۹-عکاسان متعدد با بسته شما بسیار بهتر از شما هستند.

عکاس عروسی شما باید عکاسان متعددی را در مورد کارکنان در صورتی که کسی بیمار باشد یک عکاس تنها می تواند در یک مکان به اندازه کافی برای یک روز عروسی به اندازه کافی پوشش دهد.

برای همه، اما کوچکترین عروسی، عکاس عروسی شما باید حداقل یک عکاس و دستیار / دوم داشته باشد. هر چیزی کمتر و شما در لحظات، زاویه و فرصت های مهم از دست خواهد رفت.

۱۰-عکاس عروسی شما نباید یک دیسک عکس بر روی شما بگذارد و پس از روز عروسی ناپدید شود. بعضی از عکاسان شما یک دیسک از عکس های با وضوح بالا را به شما می فروشند و آن را به شما می دهند.

عکاس عروسی شما بعد از روز عروسی خود، خدمات و محصولات ارزش افزوده را ارائه می دهد

– برای مثال، کتاب های عکس یا آلبوم ها، عکس های چاپ شده، و دیوارهای هنری. خدمات دیگری که باید به دنبال آن باشید، مشاهده و انتخاب استودیو و انتخاب، خدمات مجازی و ویرایش و گزینه های هدیه است.

یک عکاس که عکس هایی را برای یک دیسک بکار می برد، به شما یک نتیجه می دهد که یک مجموعه کاملا متفاوت از عکس است تا یک عکاس که با یک آلبوم در حال عکسبرداری است یا برای ایجاد آثار هنری.

شما می خواهید انتخاب بسیار بهتر از عکس های یک عکاس متمرکز در آثار هنری و یک آلبوم reliquary از کسی است که قصد دارد به ضرب و شتم و دیسک برای شما و یک روز آن را فراخوانی کنید.

آیا واقعا می خواهید وقت و پول خود را صرف طراحی آلبوم خود کنید؟ احتمالا نه.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.