Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
صحبت محبت آمیز | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

#سیاستهای_زنانه

“لطفا مهربان باشید!!!”

شاید فکر کنید مردی با ظاهر خشن و زبانی تند که بلد نیست صحبت محبت آمیزی بگوید،علاقه ای به این که از شما صحبت محبت آمیز ببیند ندارد ! اما اشتباه نکنید تمام مردها نیازمند جنبه مهربانانه  و صحبت های محبت آمیز زنان زندگی خود هستند.

شاید شما هم زیر بار سنگین زندگی خسته شده باشید اما یادتان باشد که مردها بیشتر از شما در گذر زندگی و در برخورد با مشکلات فرسوده می‌شوند.

برای همین حتی ذره‌ای کوچک از مهربانی می‌تواند حالشان را خوب کند. باور کنید اگر در مهربانی کردن پیش قدم شوید شما هم سود خواهید کرد و زمان‌هایی که به مهربانی نیاز دارید، مهربانی خواهید دید

#سیاستهای_مردانه

آقایان عزیز؛ همه خانمها دوست دارند ابراز احساسات متعادل و به موقع شما رو در عمل ببینند و بشنوند. به حساب جذابیت و یا تشنه کردن خانم ها این مساله حیاتی رو از آنها دریغ نکنید.

اگر به موقع و درست به همسرتان محبت کنید؛ چنان نیرویی به آنان می‌دهید که چند برابرش در منزل و زندگی مشترک تان باز می گردد و صرف آرامش همه اعضا خانواده میشود..

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

وقتی در موقعیت‌های مختلف مراقبشان هستید و حواستان به همسرتان است. وقتی خوبی‌های همسرتان را جلوی خانوادتان و دیگران میگویید و از آنها دفاع می‌کنید. در این مواقع، از چشم خانم ها مرد ایده‌آل و جذاب و خانواده دوست می شوید.!!!

هرگز به همسرتان اهانت نکنید و او را سرزنش ننمائید. بلکه برعکس نهایت احترام را برایش قائل باشید و اعمال نیکش را تائید و او را تشویق نمائید

مهمترین نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید و بر طرف کنید. تنها عاملی که باعث می‌شود عشق در یک رابطه زن و شوهری همواره زنده بماند و طراوت و شادابی خود را حفظ کند، توجه دائمی زوجین به یکدیگر و به نیازهای عاطفی یکدیگر است.

حال این نیازهای عاطفی در هر دوره‌ای از زندگی شکلی خاص به خود گرفته و اولویت‌ها مورد تغییر و تحول قرار می‌گیرد اما مساله مهم همان «اصل توجه» است که احساس عشق را در زندگی مشترک زنده نگه می‌دارد.

پس سعی کنید، اول نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید و سپس یاد بگیرید که چگونه آن نیازها را برطرف کنید که برای خودتان هم لذت بخش خواهد بود..

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

تماس با ما