Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
شک | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهرافزا | عقد و ازدواج

#هر_دو_بدانیم

“شکاکیت در زندگی زناشـویی؛ ممنوع!”

نباید بگذارید هیچ شک و سوظنی در دلتان بماند؛ شکاک بودن و شک داشتن اگر از یک حدی بگذرد و ذهن شما را درگیر کند، خود یک بیماری روانی است.

اگر شکی در دلتان به وجود آمد، سریعا آن را با همسرتان در میان بگذارید و آن را از میان ببرید. با شک زندگی کردن، آدمی را از پای در می‌آورد.

شک درباره‌ی یک چیز خوب، بسیار بدتر و ویرانگرتر از یقین داشتن و دانستن یک موضوع بد است!

#آقایان _ بدانند

آيا می‌دانستید زنانی که در خانه پرخاشگرى می‌کنند و داد می‌زنند؛ کمبود محبت شدید از طرف همسرانشان دارند؟!!!

آيا می‌دانستید که آرامش را مرد به زن می‌بخشد و همان آرامش را زن در خانه بین بچه‌هايش تقسیم می‌کند و دوباره به خودتان برمی‌گرداند؟!!!

آیا می‌دانستید صحبت در مورد احساسهای درونی بین زن و مرد، باعث ایجاد ثبات و امید در زندگی می‌شود؟!!!

آيا می‌دانستید یکی از نیازهای خانم‌ها شنیدن تمجید و تعریف از سوی همسرانشان است؟!!!

آيا می‌دانستید نوازش‌های محبت‌آمیز مردانه، از مُسکن‌های قوی بهتر عمل می‌کند؟!!!

بنابراين از خانم خانه بسيار تشکر کنید، محبت کنید، نوازشش كنيد، احترام بگذاريد، قدردان باشید و مطمئن باشيد هيچكدام از اينها منافاتی با مردانگى شما ندارد…!

#سیاستهای_همسرداری

“چَشم بگو ولی کار درست را انجام بده!”

در ارتباط با خانواده‌ی همسر، اگر خواسته‌ی آنها غیر منطقی هست، باهاشون بحث نکنید و حرف آنها را در ظاهر قبول کنید اما غیر مستقیم کار صحیح مورد نظر خودتون را انجام بدید.

البته این مفهومش لجبازی نیست، بلکه در مواردی که واقعا خواسته‌ی پدر و مادر از نگاه هر شخص دیگه‌ای هم غیر منطقی هست، آنها هم اصرار و پافشاری دارند که حرف ما عملی بشه، شما با رعایت حرمت‌ها جوری که حساسیت درست نشه اگر امکانش وجود داره کار خودتون رو انجام بدید. «احترام» دقیقا مفهومش «اطاعت» نیست.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.