Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
شریک زندگی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“رفتار‌های مردانه مورد علاقه خانم‌ها (۲)!!!”

#آقایان_بدانند

همانطور که می دانید در مقاله قبل ما به دو مورد از رفتارهای مردانه مورد علاقه خانم ها پرداختیم حال می خواهیم ۵ مورد دیگر را برای شما عزیزان بیان کنیم .

پس لطفا با ما همراه باشید .

۱ -صبور باشید:

صبوری به کلام ساده، اما در عمل بسیار دشوار است. زمانی که شما به شرایطی راضی نیستید اما صبوری می‌کنید، طرف مقابلتان می‌فهمد چقدر برای این رابطه ارزش قائلید.

در واقع شما نباید شریک زندگیتان را وادار به کاری کنید. اگر به دنبال تغییری در رابطه یا رفتار طرف مقابلتان هستید، باید صبر کنید. مطمئن باشید که نتیجه آن را دریافت خواهید کرد.

۲ – یادداشتی عاشقانه برای همسرتان بگذارید:

ما این کار را در کودکی خوب بلد بودیم، برای مادر و پدر یا حتی معلم‌هایمان نامه می‌نوشتیم و حرف دلمان را می‌زدیم. اما حال شما می‌توانید این ترفند را برای رابطه عاطفی‌تان هم به کار گیرید.

به عنوان مثال یک «دوستت دارم» ساده روی کاغذ بنویسید و آن را در کیف شریک زندگیتان بگذارید. بدون شک زمانی که او این یادداشت را ببنید، لبخندی روی لب‌هایش نقش خواهد بست.

۳ – به قول‌هایتان وفادار باشید:

اگر به شریک زندگیتان قول داده‌اید که کاری را انجام می‌دهید، حتما به آن پایبند باشید. گاهی وقتها سر قول ماندن سخت است اما اگر زیر آن بزنید، اعتماد طرف مقابلتان را به خود از بین می‌برید.

شما نباید نگرانی به دل کسی که دوستش دارید راه دهید. بلکه برعکس باید مرد عمل باشید تا او بتواند در هر شرایطی روی حرفتان حساب کند.

۴ – به همسرتان گوش دهید:

خانم‌ها حرف برای گفتن زیاد دارند. زمانی که سر کار مشکلی برایشان پیش می‌آید یا این که اتفاق جالبی را پشت سر می‌گذارند، دوست دارند که با جزییات تمام آنها را برایتان تعریف کنند.

در این شرایط حتی اگر آن موضوع هیچ جذابیتی برای شما ندارد، باید به حرف‌هایش گوش دهید. این رفتار نه تنها رابطه عاطفی شما را بهبود می‌بخشد بلکه شما را نزد شریک زندگیتان نیز محبوب می‌کند.

۵ – صادق باشید:

حتما شنیده‌اید که می‌گویند صداقت بهترین سیاست است. اگر چه صادق بودن همیشه آسان نیست اما اگر می‌خواهید که رابطه‌ای مستحکم و بلند مدت داشته باشید، باید از دروغگویی دوری کنید.

البته لازم نیست که همیشه حرف دلتان را بزنید، به عنوان مثال اگر شریک زندگیتان در لباسی چاق به نظر رسید، برای این که اعتماد به نفس او کم نشود، بهتر است که حقیقت را پنهان کنید، اما در مورد مسایل مهم زندگی، همیشه باید صداقت داشته باشید. مطمئن باشید که شریک زندگیتان هم قدردان این رفتار شما خواهد بود.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.