Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
خیانت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

#همسرانه

“خیانت اطراف شماست، لطفا مراقب باشید!”

هیچکس فکر نمی‌کرد و نمی‌کند که روزی به همسرشخیانت کند. دقیقا وقتی که آدم بیش از اندازه به خودش مطمئن باشد، جرات می‌کند که پیش برود با این فکر که «من خیانت نمی‌کنم!».

دقیقا مثل افراد معتاد که اصلا هیچوقت فکر نمی‌کردند معتاد شوند.!

خیانت از یک درد دل ساده با همکارتان یا همسر دوست صمیمی و… شروع خواهد شد. شما در ابتدا فکر می‌کنید چقدر خوب درکتان می‌کند.

بعد تصور می‌کنید به عنوان یک انسان با او هم فکری دارید. به مرور دلتان می‌خواهد بیشتر با او صحبت کنید چون حرف‌های او روی شما تأثیر زیادی دارد. کم کم فکر می‌کنید فقط وقتی با او صحبت می‌کنید برایتان همه چیز خوب است و آرام می‌شوید.

حتی گاهی هیچ گله و شکایتی از همسرتان ندارید، ولی برای دردودل با او از همسرتان شکایت می‌سازید! مثلاً: «همسرم زشته، اصلا نمی‌فهمه من چی می‌گم!»، «اصلا منو درک نمی‌کنه!» و…

#خانمها_بدانند

یک مرد نیاز دارد از همسرش بشنود: «عزیزم! نمی‌دانم چه طور باید این همه محبتی که به ما داری را جبران کنم!» همین جملات ساده می‌تواند انگیزه‌ای برای تلاش مضاعف مردها باشد.

معجزه‌ها همیشه در دور دست‌ها نیستند!یه وقت‌هایی اینقدر بهمون نزدیکند که متوجه‌شون نمیشیم…!

مثل سلامتی، داشتن یک خانواده خوب و خیلی چیزهایی که برامون معمولی شدن، اما خیلی باارزشند!!!

اصطلاح «زن شاد، زندگی شاد» از نظر علمی هم اثبات شده است! مردانی که زنان شادتری دارند، احساس رضایت بیشتری از زندگی خود دارند…!

به همسرتان فرصـت محبت كردن بدهيد”

ما هميشه منتظر محبت ديدن از طرف مقابل هستيم. ولی در روابط زوجين مهم اين است كه زن اجازه دهد مرد به او محبت كند و مرد نيز به همين شكل عمل كند.

محبت مرد در بيان نيازها، خواسته‌ها و پيگيری‌هايش خلاصه می‌شود و محبت زن در انتظار برآورده كردن درخواست‌هايش از مرد خلاصه می‌شود.

اين گفتگوی دو طرفه است كه باعث ساخته شدن اين نوع محبت در بين زوجين می‌شود.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.