Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
برنامهریزی ارزانترین عروسی|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

برنامه ریزی ارزانترین عروسی

راه هایی برای برنامه ریزی ارزانترین عروسی وجود دارد که بانک را خراب نمی کند. شما یا همسرتان در آن حلقه نیستید که از بدهی که متحمل شده است شکایت کنید.

بعضی از این قوانین ساده را دنبال کنید و از عروسی سبز که بسیار گران می شود، ایمن خواهید بود. این راهنمایی های صرفه جویی شما برای برنامه ریزی ارزانترین ترین عروسی است.

نکات برنامه ریزی  عروسی

نکته ۱ – برنامه ریزی ارزانترین عروسی خود را – من دیده ام بسیاری از زوج ها در مورد چشم انداز خود را برای عروسی خود صحبت می کنند،

فقط برای دیدن آن را غرق شده توسط برنامه ریز رویداد دیوانه خلاق، که بیش از آن انجام، با طعم و مزه کمی است. اگر شما می دانید آنچه شما می خواهید آن را بسیار ارزان تر به خودتان انجام دهید.

۹۰٪ از زمان برنامه ریزی عروسی ۱۵٪ از کل هزینه عروسی را می پردازد. این ۱۵٪ بیشتر از آنچه شما نیاز دارید صرف کنید.

نکته ۲ – دستور العمل برای موفقیت – برای ۲۰۰+ نفر ممکن است واقعا دشوار باشد اما گزینه هایی برای رفتن به یک غذای عروسی فانتزی وجود دارد.

Costco یک گزینه عالی برای پیدا کردن tubs بزرگ، و موارد مواد تشکیل دهنده برای ساخت کیک / سوفل است. اگر نتوانید شام بخورید، برای همه شام ​​نزنید.

من به یک تن از مراسم عروسی، که در آن همه آنها خدمت کرده بودند، غذاهای شگفت انگیز و نوشیدنی بودند. اطمینان حاصل کنید که کافی است و بیش از حد برای آنها پرداخت نمی کنید.

اگر میخواهید شام بخورید، غذای مقرون به صرفه تر می شود. من یک دوست دارم که رستوران او را دوست داشتۀ برند نامید و کوه هایی از غذا را برای کسری از هزینه یک غذای عروسی فانتزی فرستادند.

نکته ۳ – یک حیاط پشتی دوستان – اگر والدین شما بخشی از نسل بومر کودک مانند من باشند، آنها باید “آن” دوست داشته باشند که دارای یک Buick، یک بازیگر طلایی و “این” در حیاط خلوت باشد.

زیبا ترین عروسی که تا به حال دعوت شده ام، در خانه ای در دریاچه بودم. به عروس و داماد آزاد بود زیرا پدربزرگ و مادربزرگش بود. دوستان از دانشگاه وجود دارند که دارای مکان هستند.

گرانترین عروسی محل است. نجات چندین میلیون در یک محل و قادر به خدمت به شام.

نکته ۴ – حلقه – به عنوان یک داماد، این چیزی نیست که شما میخواهید به آن خیره شوید.

با داشتن این گفت، می توانید یک حلقه زیبای پیدا کنید که همسرتان برای ماه گذشته توسط یک جواهر محلی کپی کرده است.

مکان هایی مانند آبی نیل فقط الماس را به فروش می رساند، آن را به یک جواهر محلی تبدیل می کند و این تکه تیفانی را تکرار می کند.

اگر داماد این را مطالعه کند به او بگویید، او اهمیتی نمی دهد که او زنگ دقیق را برای او بسیار کمتر می خواست.امیدوارم این ۴ راهنمایی به شما در راه رفتن به برنامه ریزی ارزانترین عروسی کمک کنند.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

ازدواج و خانواده به اندازه کافی سخت است، ازدواج هم نکنید. ازدواج برای شما بچه است، لذت بردن از آن بدون پرداخت هزینه برای آن.

برنامه ریز عروسی

برنامه ریز عروسی به شخص یا اشخاصی از جمله تشریفات مجالس و… گفته میشود.

شخصی که بهترین برنامه ریزی ها را برای مراسم عروسیتان با توجه به بودجه مورد نظر، انجام میدهد.

 

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است