Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

صمیمیت با همسر ( بخش چهارم )

در مقالات پیشین چند مورد از عواملی که باعث صممیت بین زن و شو هر با یکدیگر می شود را بیان کرده ایم حال می خواهیم دو مورد دیگر از عواملی که با عث صمیمیت و عشق و محبت بین زن و شوهر می شود را برای شما بیان کنیم امیدواریم که این مطالب برای شما عزیزان مفید واقه شده باشد و بهره لازم را از آن برده باشید .

لطفا ما را همراهی نمایید .

– اظهار علاقه را فراموش نکنید:

دوران نامزدی و اوایل ازدواج معمولا افراد در اظهار علاقه سنگ تمام می‌گذارند. کار قشنگی که متاسفانه با گذشت زمان و به ویژه با تولد بچه‌ها کمرنگ می‌شود. توجه داشته باشید که گذشت زمان، نیاز همسران به دوست داشتنی بودن را کاهش نمی‌دهد؛ بنابراین قربان صدقه رفتن، تحسین و «دوستت دارم گفتن‌ها» را فراموش نکنید

– دست کم نگرفتن قدرت لمس و تماس جنسی:

نکته دیگری که باید آن را به خاطر بسپارید، دست کم نگرفتن قدرت لمس و تماس جنسی است. بنابراین سعی کنید همواره و به خصوص هنگام دیدار و سلام و خداحافظی همسرتان را در آغوش بکشید و ببوسید. لذت بخش کردن رابطه جنسی، ماساژ و نوازش یکدیگر نیز نتایج شگفت انگیزی برای صمیمیت به همراه دارد .

بیشتر بخوانید : بهترین دفتر عقد شیک در تهران 

– خاطراتتان را مرور کنید:

شما روزهای صمیمانه‌ای را پشت سر گذاشته‌اید که مرور آنها و پررنگ نمودنشان می‌تواند به افزایش صمیمیت بین شما و همسرتان کمک کند. خاطرات اوایل آشنایی، نامزدی و ازدواج شما خاطرات شیرین و دلچسبی هستند که باید هر از چند گاهی آنها را به همراه همسرتان و یا حتی به تنهایی مرور نمایید. تماشای عکس‌ها و فیلم‌های مراسم ازدواجتان، قرارگذاشتن و رفتن به مکان هایی که با آن ها خاطره دارید، انجام مجدد کارهای خاص و غافلگیرکننده دوران عاشقی معجزه می کند. البته در کنار مرور خاطرات قدیمی، ساختن خاطرات صمیمانه جدید را نیز فراموش نکنید.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است