Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

رازهایی که نباید از زندگی مشترکتان بدانند

در مقاله قبل ۳ مورد از راز های نگفتنی زن و شوهر در زندگی مشترک بیان کردیم .حال می خواهیم این این بحث را ادامه دهیم و دو مورد دیگر را نیز بیان کنیم .امیدواریم با مطالبی که برای شما عزیزان قرار می دهیم توانسته باشیم اندکی به شما کمک کرده باشیم .لطفا همراه ما باشید .

 ” رازهایی که نباید از زندگی مشترکتان بدانند! “

– نظر همسرتان نسبت به اطرافیانتان را با آن‌ها در میان نگذارید:

اجازه ندهید ازدواج در رابطه با اطرافیانتان خللی ایجاد کند. اگر همسرتان از یکی از دوستان شما خوشش نمی‌آید به او یا حتی سایر دوستان نگویید. به خصوص اگر این دوست مرتکب اشتباه یا رفتار بدی نشده باشد. شما می‌توانید با گفتگوی منطقی با همسرتان و مدیریت روابطتان روابطتان را با آن‌ها حفظ کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین دفتر عقد شیک در تهران 

–  نارضایتی از رفتار همسرتان را با خود او درمیان بگذارید نه دیگران:

شاید وقتی همسر شما طبق میلتان رفتار نمی‌کند و یا رفتار و کردار خود شما را عصبانی می‌کند، به درددل کردن با دوستان نیاز پیدا کنید. البته کمی غر زدن یا گلایه اشکالی ندارد، ولی مراقب باشید ذهنیت دوستانتان را نسبت به همسرتان خراب نکنید چرا که این کار تاثیری ماندگار بر ذهن آنها خواهد داشت. مسلما پس از مدتی شما و شوهرتان همه چیز را فراموش می‌کنید ولی دوستانتان حرف‌های شما را راجع به او فراموش نخواهند کرد.

ارسال یک نظر

کاربر گرامی لطفا وارد شوید برای ارسال نظر

Call Now Buttonتماس با ما