Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج موقت | دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

ازدواج موقت

در یک سنت غیر معمول، در ایران شما می توانید طول ازدواج خود (ازدواج موقت)را از چند دقیقه تا ۹۹ سال تعیین کنید. این راه برای مردان و زنان مجرد است،

ایرانیان و نوجوانان زودگذر را تا به امروز طلاق داده اند و حتی جنسیت را در شیلی پذیرفته اند. طبق قانون ایران، زوج های متاهل که جنس یا حتی تاریخ و دست دارند می توانند دستگیر، جریمه یا حتی شلاق بزنند.

پس چگونه ازدواج موقت کار می کند؟

برای هر اتحادیه، داماد باید یک مبلغ از پیش تعیین شده به همسر کوتاه مدت خود بدهد. مدت زمان قرارداد ازدواج  تقریبا مانند اجاره آپارتمان است. هر دو طول مدت ازدواج و طلاق باید در یک قرارداد خصوصی به طور پیش فرض توافق شده است.

ازدواج موقت می تواند تنها چند ساعت یا چند سال طول بکشد. هنگامی که زمان بالا می رود، یک زن باید دو دوره قاعدگی را قبل از ازدواج دوباره صبر کند.

عروس تا حالا نمیتواند به مرد دیگری منتهی شود. او همچنین باید مسلمان باشد یا حداقل یکپارچگی.

ازدواج موقت در اسلام

در اسلام، ازدواج کوتاه مدت به طور کلی منجر به ازدواج موقت بین یک مرد و یک زن می شود که با تعهد بلند مدت همراه نیست و ممکن یک جدول زمانی صریح، پیش بینی شده یا نقطه پایان نداشته باشد.

مشروعیت بخشی مذهبی ازدواج موقت از طریق فتواهای اسلامی اخیرا موسسه را احیا کرده است. برخی معتقدند که محبوبیت در حال افزایش است

تلاش افراد برای تحقق میل جنسی در محدوده یک موسسه مذهبی قانونی؛ در حالی که دیگران استدلال می کنند که می تواند منجر به استثمار و شاید بردگی زنان و دختران شود.

نتیجه گیری که از جنبه های مثبت و منفی ازدواج موقت حمایت می کند عمدتا غیرممکن است. فقدان کار تجربی سیستماتیک در مورد ازدواج موقت، به خصوص با توجه به اثرات مثبت و منفی آن بر زنان درگیر است.

هدف از این مقاله این است که چگونه و در چه شرایطی ازدواج موقت میتواند برای زنان فردی یا استثمارگر یا آزاد شود.

تحقیق ما با استفاده از حسابهای دست اول ارائه شده به صورت آنلاین برای درک بهتر اینکه چرا و چرا موسسه ازدواج موقت در هر منطقه منطقه MENA احیا شده است

و به غرب گسترش یافته است. ما روایت هایی را از افرادی که در ازدواج های کوتاه مدت مشارکت داشته اند، بررسی می کنیم و حمایت از دیدگاه های رقابتی در ادبیات را تحلیل می کنیم.

به طور کلی، ما استدلال می کنیم که این پدیده پیچیده می تواند یک فضای خصوصی برای شرکت کنندگان ایجاد کند تا در مورد رابطه آنها احساس راحتی کنند، حتی اگر کسانی که در خارج از کشور هستند،

آنها را مورد انتقاد و شرمساری قرار دهند. با این حال، این فضای خصوصی نیز به مردان استثمارگر اجازه می دهد تا از شرکای خود استفاده کنند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.