Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر ازدواج شیک در تهران

مراسم عقد (دفتر ازدواج شیک در تهران ) و عروسی هر فرد مهم ترین روز زندگی هر فرد می تواند باشد که همه حساسیت هایی نسبت به با کیفیت و شیک بودن این مراسم دارند تا بیاد موندنی ترین و خاطره انگیز ترین روز زندگیشان شوند و همیشه با رضایت کامل از آن روز خاطر انگیز در زندگیشان یاد  کنند.

پیوند مهرافزا با در نظر گرفتن حساست های شما درباره با کیفیت برگزار شدن مراسماتتان خدمات زیر را به عنوان دفتر ازدواج شیک در تهران  برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

خدمات دفتر عقد پیوند مهرافزا :

هزینه عقد در دفتر ازدواج شیک در تهران به صورت پایه که شامل سفره درجه ۱ و گل آرایی انتخابی و سیستم نورپردازی و دود و صوت حرفه ای و ثبت و خطبه عقد شرعی و قانونی همراه با انتخاب عاقددر سه مکان داخل شهر تهران به قرار زیر است :

جنت آباد شمالی ۷۵۰تومان تا ۵۰ نفر

دفتر ازدواج شیک در تهران

سالن vip گاندی در روزهای آخر هفته و مناسبتها ۱۲۵۰و در روزهای معمولی ۱۰۰۰ تا ۷۰ نفر

دفتر ازدواج شیک در تهران

باغ سردار جنگل با حق انتخاب سفره عقد و انجام آن در فضای باز و رویایی در روزهای مناسبت و آخر هفته ها ۵۵۰۰ و در روزهای معمولی ۴۵۰۰ تا ۱۲۰ نفر البته باغ به صورت فول تایم ۸۵۰۰ می‌باشد.

دفتر ازدواج شیک در تهران

لازم به ذکر است که آپشنهایی نظیر عکاسی و فیلمبرداری و آتلیه اختصاصی و موسیقی سنتی زنده و شمع آرایی و پذیرایی و یا سرو غذا و ….. نیز موجود است که می‌توانید از طریق شماره های دفتر اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید:
۴۴۸۵۰۱۶۵
۸۸۸۸۱۶۶۹
۴۴۸۵۰۶۹۲
۴۴۸۵۱۶۸۹
۰۹۱۲۸۹۸۹۸۱۹
۰۹۱۲۰۳۳۵۹۶۰
۰۹۹۰۶۱۶۱۵۶۵
ضمنا عزیزانی که در دفاتر عقد پیوندمهرافزا مراسم خود را انجام میدهند می‌توانند مراسم عروسی و کترینگ و تشریفات خود را در یکی از ۱۲۰ باغ تالار طرف قرارداد مجموعه و کلیپ عروسی و فرمالیته در ایران یا کشور ترکیه و دبی و امورات حقوقی خود در موسسه حقوقی نوآوران عدالت آریایی را با تخفیفات ویژه انجام دهند .

با سپاس و آرزوی عشق

حتما مطالعه کنید:دفتر عقد شیک

Call Now Buttonتماس با ما