Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
اولویت | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

راز بهبودی ازدواج و ارتقاء یک خانواده موفق

هر تیم ورزشی یا شرکت کسب و کار نقش هر فرد را ایفا می کند و اگر این افراد نقش خود را دنبال نکنند، تیم ها از دست می دهند یا کسب و کار نتواند انجام شود.

همین اصل مربوط به خانواده است. نقش زنان و مردان در خانواده چیست؟ جامعه مدرن ما ارتباط با ایده ها و ارزش های خداوند را برای خانواده ای که کشور ما تاسیس شده است، از دست داده است.

چگونه می توانیم بهترین برنامه ها و خواسته های خدا را بدانیم؟ من می خواهم با برخی از حقایق که می تواند ازدواج و خانواده خود را برای بهتر شدن، اگر به زندگی شما اعمال می شود، به اشتراک بگذارید.

ازدواج و زندگی خانوادگی برای بهتر شدن تغییر دهید! خانواده شما مجبور نیستند آمار دیگری در رده اقساط طلاق گرفته شده / شکسته شود.

اولا ما باید اولویت های خانواده را تشخیص دهیم:

۱٫ خدا

۲٫ همسر

۳٫ کودکان

۴٫ والدین

۵٫ خانواده تمدید شده

۶٫ دوستان

۷٫ جهان

خانواده اساس کلام خدا و رابطه با خدا استوار است. یک مرد و یک زن ازدواج می کنند و سپس دو روابط جداگانه با خدا را بازسازی می کنند. دو نفر به یک واحد تبدیل شده اند.

همسر شما تنها در برابر خدا قرار دارد و مهمترین فرد در زندگی شماست. (قبل از فرزندان، والدین و خواهر و برادر، خانواده بزرگ، دوستان، همکاران.) همسر شما اولویت شماست چگونه شما با همسر خود رفتار می کنید.

احساسات، اعمال نیستند و می توانند با احساسات و شرایط بیرونی روبرو شوند. یک کلمه عمل سه حرفی که من دنبال آن هستم؛ آن را عشق می نامند.

زندگی خود را بر اساس آنچه که انجام می دهید، بنویسید (عادت های شما) و نه آنچه که احساس می کنید (احساسات شما).

به خاطر داشته باشید که رابطه ای با خدا باید چیزی باشد که شما و همسرتان با هم بخوانند.همسر و همسرشان پس از مسئولیت در برابر یکدیگر، برای فرزندان خود پاسخگو هستند. کودکان اولویت بیشتری نسبت به همسر ندارند.

به همسر خود بپیوندید و کنار بیاورید! فرزندان ما – برای کسانی که از ما هستند – مهمترین شخصیت های بعدی در زندگی ما هستند و ما باید با ذهنیتی از این اندیشه در پیش آماده باشیم.

والدین و خواهران و برادران دیگر برای همسران متعهد نیستند. همسر و حال حاضر به یکدیگر و فرزندانشان پاسخگو هستند. دیگر مسئولیت اصلی خود را به والدین و خواهران و برادران خود ندارند.

به همسر خود بپیوندید و برید خانواده تمدید همان مسئله اولویت بندی است. پدربزرگ و مادربزرگ، عمو / عمه، پسر عموهای بعدی بعد از خانواده فامیل تمرکز اصلی خود را دارند. (به همسر خود بپیوندید و برید!)

دوستان و بقیه دنیا در آخرین مقیاس اولویت قرار دارند. ما همچنین مسئولیت اجتماعی (کسانی که خوش شانسی، یتیم، بیوه، سالمند بدون خانواده و غیره) هستند.

استفاده از این آرمانها برای زندگی شما، ابتدا باید روابط خود را با خدا (به دنبال کلام و مثالهای خود) و سپس از همسر خود در چنین روابط نزدیکی با خدا، از آنجایی که ما اکنون دو نفر هستیم، خواهیم بود. همه اولویت های دیگر بر این اساس قرار دارند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.