Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
سالن عقد

انتخاب یک سالن عقد لاکچری مناسب برای برگزاری جشن عقد این روز ها از مهم ترین موارد برنامه ریزی های پیش از ازدواج می باشد که ذهن عروس و داماد ها را به خود مشغول کرده است.

برای اینکه کار شما عروس و داماد های عزیز برای انتخاب سالن عقد راحت تر شود موسسه پیوند مهرافزا تلاش کرده است که لیستی از بهترین و مجلل ترین دفاتر عقد و ازدواج شیک را که بهترین امکانات را در مهم ترین شب زندگیان در اختیار شما قرار دهد.

موسسه پیوند مهرافزا

موسسه پیوند مهرافزا با در اختیار داشتن کادری مجرب توانسته است ۵ شعبه در سراسر تهران برپا کند. این مجموعه سالن عقد لاکچری با داشتن سفره عقد های متفاوت و پکیج های متعدد اماده برگزاری مراسم های عقد و ازدواج شما می باشد.

اما باید یک مسئله بسیار مهم را در زمان انتخاب سالن عقد لاکچری خود در نظر داشته باشید و آن هم بودجه ای است که برای آن در نظر گرفته اید. با توجه به بودجه شما و پکیج انتخابی تان در پیوند مهرافزا می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. چرا که این مجموعه تا به امروز توانسته است برای تمامی اقشار جامعه مراسم عقد لوکس برگزار کند.

برگزاری جشن عقد کم از برگزاری یک سمینار مهم ندارد بنابراین نیاز است برای اینکه بتوانید بهترین شب زندگیتان را به بهترین نحوه پشت سر بگذارید از افراد خبره و کار آزموده در این زمینه مشورت و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مجموعه پیوند مهرافزا با به کار گیری کادری مجرب و نیرو های متخصص توانسته است بهترین رزومه کاری در زمینه سالن عقد لاکچری و تشریفات عروسی را به عهده بگیرد.

سالن عقد

نکات مهم سالن عقد

مهم ترین سوالی که برای تمام زوج های جوان که قصد دارند مراسم عقد خود را به بهترین شکل ممکن برگزار نمایند و یک شب به یادماندنی را برای خود و مهمان هایشان به ارمغان آورند این است که چطور می توانند با بودجه ای که در اختیار دارند سالن عقد لاکچری مد نظرشان را انتخاب کنند که مناسب با شرایط مالی آن ها باشد و بتواند تمام خواسته های آن ها را در حد امکان برآورده سازد؟!

خب در پاسخ به این سوال کلی، زوج های جوان باید بگوییم که اگر شما یک لیست از تمام خواسته ها و علایقی که دارید برای خودتان آماده کنید خیلی راحت تر می توانید سالن عقد لاکچری محبوبتان را انتخاب کنید.

اما در نظر داشته باشید که همه چیز به خواسته های شما منتهی نمی شود و شما نیاز به یک برنامه ریزی کامل و دقیق هم دارید. ما در ادامه به چند نکته بسیار مهم که در زمان انتخاب سالن عقد باید به آن ها توجه داشته باشید را برایتان عنوان کرده ایم.

  • قبل از هر کاری باید بدانید که می خواهید در چه روزی مراسم عقد خود را برگزار کنید و آیا سالن عقد انتخاب شما برای آن روز خالی می باشد یا خیر؟
  • بعد از آنکه از زمان تاریخ عقد خود اطمینان کامل را بدست آورید نوبت به آن می رسد بدانید که مهمان هایی که قرار است در جشن عقدتان شما را همراهی کنند چند نفر می باشند چرا که ظرفیت سالن عقد های موسسه پیوند مهرافزا متفاوت است. با توجه به تعداد مهمان های شما سالن عقد های مناطق مختلف در تهران را به شما پیشنهاد می دهیم.
  • مسئله بعدی که باید در لیست برنامه ریزی و کارهای مربوط به عقد خود انجام دهید این است که بدانید در کدام منطقه به دنبال سالن عقد می باشید.
  • فاصله سالن انتخابی شما با آتلیه و آرایشگاه چقدر می باشد و مهم تر از آن اینکه آیا دسترسی مهمانها به دفتر عقد انتخابی شما آسان می باشد یا خیر. لازم به ذکر است که مجموعه مهرافزا در تمامی شعبات سالن عقد لاکچری دارای عکاس و فیلمبردار اختصاصی و فوق پیشرفته می باشد.
  • یک نکته که هم برای شما در جایگاه عروس و داماد و هم برای مهمان هایتان اهمیت دارد، داشتن پارکینگ اختصاصی یا یک مکان مناسب برای پارک خودرو ها می باشد. بنابراین باید این نکته مهم را هم در زمان انتخاب دفتر عقدتان در نظر داشته باشید. تمامی شعبات مجموعه مهرافزا دارای پارکینگ اختصاصی می باشد تا با مشکل جای پارک مواجه نشوید.
  • اگر قصد پذیرایی شام در سالن عقد خود را دارید باید گفت که از نحوه پذیرایی، دیزاین، کیفیت و سرو غذای مهماندار ها مطمئن شوید. موسسه پیوند مهرافزا دارای سراشپز اختصاصی و منو کامل کافی شاپ و رستوران می باشد.

جمع بندی

تا به امروز موسسه پیوند مهرافزا با رزومه کاری حرفه ای در سراسر تهران توانسته از جز بالاترین رتبه های دفاتر عقد و ازدواج و تشریفات عروسی در سراسر تهران را کسب کند. از جمله ی این رزومه باید به همکاری با سریال ستایش و برگزاری مراسم عقد اقای مهدی قایدی می توان اشاره کرد.

اقای پرهام چاوشی مدیریت مجموعه سالن های عقد پیوند مهرافزا با ارزوی عشق در انتظار شما عزیزان می باشد

Call Now Buttonتماس با ما