دفتر ازدواج – دفتر عقد شیک در غرب تهران

دفتر ازدواج

دفتر ازدواج امروزه دیگر مانند گذشته صرفاً مکانی برای خواندن خطبه عقد نیست و در این اماکن خدمات بیشتری نسبت به سالیان گذشته ارائه می‌شود که برخی از خدماتی را که در دفتر ازدواج یا همان دفتر عقد ارائه می‌شود در زیر آمده است.
دفتر عقد باید مکانی شیک و با دکوراسیونی زیبا باشد تا محیطی خاطره‌انگیزی برای زوج‌های جوان و مکانی زیبا برای آشنایی اولیه خانواده با باشد.

چرا دفتر ازدواج شیک؟

دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا یکی از قدیمی‌ترین و شیک‌ترین دفتر عقد غرب تهران به شمار می‌آید که دارایی محیطی آرام ، دکوراسیون داخلی، نورپردازی، گل‌آرایی و شمع آرایی های بسیار شیک است.
دفتر عقد و ازدواج پیوند ماندگار خدماتی را در قالب
پکیج‌های سفره عقد مختلفی برای شما عزیزان ارائه می‌کند تا بتوانید به کیفیت موردنظر خود دست پیدا کنید.

پکیج دفتر ازدواج شیک

در این پکیج به شما سفره عقدی داده می‌شود که تم آن به سلیقه شما قابل‌تغییر است، همچنین شما دارای امکاناتی نظیر شمع آرایی ، موسیقی زنده و فیلم‌برداری با ۲ دوربین خواهید بود تا فضایی مناسب را برای شما به ارمغان آورد.

پکیج دفتر ازدواج لوکس

این پکیج برای دفتر عقد و ازدواج لوکس در نظر گرفته شده است و در این بسته تمامی خدمات بالا بعلاوه فیلم برداری با ۳ دوربین کاملاً حرفه‌ای به همراه پذیرایی با آبمیوه قابل‌ارائه است.

پکیج ویژه پیوند مهر افزا

این پکیج، بسته ویژه یا همان VIP دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا بوده که تمامی خدمات بالا به همراه گل‌آرایی طبیعی با تم موردنظر شما را انجام می‌دهد تا فضایی دلنشین تر و خاطره‌انگیزتری را برای شما رقم بزند.

توجه: در این دفاتر انتخاب عاقد و سرویس پذیرایی به همراه سرو غذا در تمامی پکیج‌ها کاملاً اختیاری بوده و شما می‌توانید با کمترین هزینه از بهترین کیفیت برخوردار شوید؛ همچنین ظرفیت دفتر ازدواج پیوند مهرافزا ۵۰ نفر بوده تا برای شما امکان راحتی برگزاری مراسم، در محیطی لاکچری را فراهم کند.

رزرو آنلاین اتاق عقد

شما می‌توانید به صورت آنلاین سالن عقد خود را رزرو کرده تا برای انجام کارهای دیگرتان در زمان صرفه‌جویی کرده و با استرس کمتری به برنامه های خودتان رسیدگی کنید.

مطالب مرتبط:

عقد آریایی

سفره عقد

تشریفات مجالس

رزرو آنلاین اتاق عقد