Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
محضر خانه مهرافزا

همانطور که می دانید برای انجام مراسم عقد و ثبت ازدواج، نیازمند مراجعه به محضر خانه و پس از آن طی کردن مراسمی را در پیش دارید

محضر خانه

برگزاری مراسم عروسی و عقد، تنها مراسم هایی است که در زندگی هر فرد معمولا یک بار اتفاق می افتد و از اهمیت ویژه ی برای عروس و داماد برخوردار است. بنابراین برای پیدا کردن یک دفتر ازدواج شیک نهایت تلاش خود را می کنند. پس اگر در جست و جوی پیدا کردن یک محضر عقد و ازدواج لاکچری هستید، حتما به سایت موسسه پیوند مهرافزا سری بزنید.

برگزاری مراسم عقد

برگزاری مراسم عقد خود انواع مختلفی دارد که به بودجه انسان و رسم و رسوم عروس و داماد بستگی دارد. برخی عاقد را به منزل برده و برخی دیگر عقد محضری انجام می دهند.

چرا که بردن عاقد به باغ، منزل یا هر محل مد نظر شما، زحمتی برایتان ندارد و هنگام برپایی جشن، عاقد محل را ترک می کند. همچنین برگزاری تشریفات مراسم عقد نیز متصل به رسومات و بودجه می باشد.

اما معمولا اکثر زوج های جوان عقد خود را در یک دفتر ازدواج لاکچری برپا می کنند و بعد از آن به رستورانی جهت صرف شام می روند.

اما برخی دیگر که می خواهند مراسم خود را با تشریفات کوچکی انجام دهند، باید به دنبال یک دفتر عقد شیک با پذیرایی شام باشند.

موسسه پیوند مهرافزا دارای سه شعبه در مناطق مختلف تهران با حق انتخاب عاقد از روی رزومه و عکس می باشد که امکان پذیرایی شام و ظرفیت مهمان را در هر سه شعبه داراست.

محضر خانه مهرافزا

موسسه پیوند مهرافزا همه چیز از جمله سفره عقد لاکچری را در هر سه شعبه به زیبا ترین شکل ممکن پهن کرده است. علاوه بر این ها امکان تغییر در چیدمان، سبک و برخی وسایل را به عروس و داماد های عزیز می دهد. سعی کنید برای انتخاب دفتر محضر خانه، توجه ویژه ای به مسافت داشته باشید تا دچار مشکلاتی چون ترافیک نشوید.

نکته ی دیگری که برای برگزاری عقد محضرث باید به آن توجه کرد، زمان مراجعه و وقت گرفتن از دفتر خانه است. برای این کار باید برنامه ریزی کرده و از چند روز قبل، منشی محضر خانه را مطلع کنید.

با مراجعه به دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا، از امکاماتی بی نظیر در سطح تهران بهره مند شوید و پس از برگزاری مراسم عقد، کوپن نخفیف ۵۰% برگزاری مراسم تشریفات عروسی در یکی از ۱۲۰ باغ تالار تحت همکاری مهرافزا دریافت کنید.

برای اطلاع از پکیج ها و هزینه های تشریفات عروسی لوکس به سایت ما مراجعه کنید.

محضر خانه مهرافزا

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما