Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مراسم عقد مهرافزا

سالن‌های عقد مجموعه پیوند مهرافرا ، با بهترین دسترسی در پنج شعبه سراسر تهران قرار دارند. این مجموعه با سابقه درخشان و کادری مجرب در برگزاری مراسم عقد باشکوه در سالن عقد و در فضای باز، بهترین مجری برگزاری مراسم عقد باشکوه می‌ باشد. عروس و داماد‌ های عزیز می‌ توانند با در نظر گرفتن هر کدام از دفاتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا، ظرفیت و دکوراسیون سالن ‌ها، سبک و دیزاین سفره عقد مورد پسند و همچنین خدمات مورد انتظار یکی از سالن ‌های لوکس عقد مجموعه مهرافزا را انتخاب و خلق مراسم عقد باشکوه را به تیم تشریفاتی عقد مهرافزا بسپارند.

هدف موسسه پیوند مهرافزا

بدون شک ، رضایت مشتریان در قبال هزینه ای که بابت مهم ترین مراسم زندگی خود می پردازند، مهم ترین عامل تداوم حیات یک مجموعه برگزاری تشریفات ازدواج است. لذا، همه تلاش خود را بر آن داشته ایم تا با ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت، چه در مقوله پشتیبانی مشتریان، چه از نظر پذیرایی حرفه ای، و چه در زمینه ارائه خدمات و سرویس های قابل ملاحظه، همواره رضایت مشتریان خود را که بالا ترین سرمایه هر کسب و کاری محسوب می شوند، جلب نمائیم. ما را در این مسیر دشوار یاری نمائید.

مهارت های مهرافزا

آنچه که ارائه می دهیم، حاصل سال ها تجربه کار آمد و استفاده از تیم مجرب برگزاری مراسم عقد باشکوه است که در مجموعه عقد مهرافزا به مدیریت اقای پرهام چاوشی در کنار هم گرد آمده اند. کافیست به ما اعتماد کنید و قبل از انجام هر کاری، از محل برگزاری مجلس عقد خود دیدن نمائید تا با شرایط برگزاری مراسم عقد، بیشتر آشنا شوید. مهارت های خود در این زمینه را در خلال بازدید شما برای تان توضیح خواهیم داد. اما فراموش نکنید که رزومه کاری حرفه ای و افتخارات این مجموعه می تواند نظر شما را جلب کند که از نمونه این افتخارات می توان به همکاری با سریال ستایش و برگزاری مراسم عقد جناب اقای مهدی قایدی اشاره کرد.

مراسم عقد باشکوه

توانایی های مهرافزا

Call Now Buttonتماس با ما