Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
سفره عقد لاکچری

سفره عقد لاکچری و حضورش در دفتر عقد، یکی از گزینه های مهم و قابل توجه برای انتخاب دفتر ازدواج شیک  می باشد. همانطور که می دانید وجود سفره عقد شیک، زیبایی عکس ها و سطح مراسم عقد را به طرز چشم گیری افزایش می دهد.

اما همانطور که می دانید برگزاری مراسم عقد و تشریفات پس از آن، هزینه های کم و زیادی را به دنبال خواهد داشت که این اختلاف قیمت موجب تمایز دفاتر عقد و ازدواج و تشریفات عروسی با یکدیگر می شود.

اما فراموش نکنید سطح و سبک سفره عقد شما می تواند در هزینه های شما تاپیر بسزایی داشته باشد. چرا که بسته به سلیقه و بودجه عروس و داماد ممکن است تغییراتی در سفره عقد ایجاد شود تا سبک آن به مدرن، لوکس یا سنتی تغییر کند.

در ادامه این بخش از پیوند مهرافزا همه چیز درابره مراسم عقد را برایتان گرد هم آورده ایم؛ پس تجه به لینک ها ا فراموش نکنید!

همچنین بخوانید: مانتو عقد

سفره عقد لاکچری

جایگاه اجزا

از آنجایی که زوجین با توجه به سطح حرفه ای و میزان زیبایی سفره عقد، سالن عقد و ازدواج خود را انتخاب می کنند، جایگاه اجزا سفره یا به عبارتی چیدمان آن حرف اول را می زند؛ بعد از آن نوبت به لاکچری بودن اجزای آن میرسد که بسیار برای اعتبار یک موسسه تشریفاتی بسیار مهم است. چرا که چنین روز ها و اتفاقات مهم در زندگی هرکس معمولا یک بار اتفاق می افتد بنابراین کیفیت در این روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اما در این بین بحث تفاوت سلیقه را فراموش نکنیم. سفره عقد لاکچری از نظر هر کس یک تعریف متفاوت دارد. از نوع خنچه عقد و تزیین آن ها گرفته تا مدل گل و گلدان و چیدمان سفره عقد که همه و همه امری کاملا سلیقه ای می باشد. اما همانطو که میدانید چیدمان نیز در نشان داده شدن خنچه ها و دیگر اجزا ها نقش بسزایی دارند.

سفره عقد لاکچری

متقارن یا نا متقارن چیدن وسایل سفره، چیدمان بر اساس اهمیت اجزا، سایز یا قد ظروف و… همه و همه بستگی به میزان خلاقیت و هنر مسولان دفتر عقد دارد. علاوه بر این ها برخی افراد دوست دارند سفره عقد را از موسسه ای کرایه یا خریداری کنند تا همه چیز باب میلشان باشد.

یک دفتر عقد شیک، دفتری است که این تفاوت سلیقه را درک کرده و انتقاد پذیر باشد.

سفره عقد لاکچری موسسه پیوند مهرافزا، سفره ای مطابق سلیقه اکثر زوج ها می باشد؛ اما مطلب مهم تر امکانات این موسسه است که دست عروس و داماد را تا حد زیادی باز می گذارد.

همچنین بخوانید: کادو مراسم عقد

سفره عقد لاکچری

امکانات پیوند مهرافزا

اولین امکان در دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا حق انتخاب عاقد است که در هیچ موسسه دیگری در تهران وجود ندارد. جوانان می توانند با توجه به تحقیقات، آشنا ها و یا علایق خود، عاقد مد نظر خود را به این دفتر آورده و عقد خود را به ثبت برسانند.

این موسسه که دارای سه شعبه در مناطق مختلف تهران می باشد، قابلیت تغییر در سفره عقد و یا جا به جایی در آن ها را به زوجین عزیز خواهد داد.

همچنین وجود تشریفات و پذیرایی های متفاوت در دفتر ازدواج و پکیج های متفاوت در تشریفات عروسی، جا برای انتخاب همه قشر های جامعه را کاملا باز گذاشته است.

همچنین بخوانید: آداب و رسوم زیر لفظی سر عقد 

سفره عقد شیک

سبک های سفره عقد لاکچری

جالب است بدانید هرکدام از اجزای سفره عقد، نشان دهنده مفهومی خاص و نمادی متفاوت دارند که با توجه به سبک سفره عقد و میزان زیبایی آن، به طریق مختلفی تزیین می شوند. چرا که سفره هایی مدرن، کلاسیک، لوکس و سفره عقد در فضای باز، از گزینه های متعددی است که زوج ها با آن رو به رو هستند.

همچنین بخوانید: زیبا ترین سفره عقد در تهران

سفره عقد در فضای باز: فضایی در باغ یا تراس و roof garden و… که سطحی راانتخاب کرده و سفره عقد را روی آن می چینند. بعد از آن را توجه به تم مراسم، شمع آرایی، گل آرایی، پارچه های حریر و… تزیین میکنند.

سفره عقد لاکچری: معمولا در این سبک از سفره عقد،از یک هارمونی رنگ متفاوت چون فیروزه ای، گلبهی، سفید و طلایی یا سفید و نقره ای و… یا از یک تم خاص برای سفره عقد و تزیینات مراسم استفاده می شود که البته بسیار متفاوت جلوه خواهد کرد.

سفره عقد سنتی: اجزای این سفره بسیار سنتی و ساده، معمولا تزییناتی به سبک قدیم یا تور یا پارچه های براق خواهد بود. همچنین اشاره مستقیم به نماد اجزا جز موارد چیدمان سفره عقد سنتی می باشد.

سفره عقد مدرن: این گزینه جز گزینه هایی است که امروزه مورد پسند اکثر زوج ها قرار میگیرد. سفره ای بسیار ساده و با تزیینات کم، چیدمان نا متقارن و… از خصوصیات سفره عقد مدرن می باشد.

سفره عقد لاکچری

اجزای سفره عقد لاکچری

معمولا رشد و اعتبار دفاتر عقد و ازدواج، با سبک های سفره عقد متعدد بوده است. گرچه که تشریفات و تزیینات جذاب در اجزای سفره عقد باعث کم و زیاد شدن هزینه های آن می باشد. از موارد هزینه بر و مهم در تشریفات سفره عقد می توان به آینه و شمعدان، گل و شاخه نبات، عسل و نان و پنیر و سبزی و تخم مرغ، سکه، گردو و بادام و فندق، اسپند و کله قند و… اشاره کرد.

در سفره عقد لاکچری و هزینه بر، می توان به گل آرایی و شمع آرایی های خاص و همچنین میوه آرایی با میوه های فصلی نیز اشاره کرد. این میوه ها شامل میوه های خوش رنگ فصل می شود اما معمولا انار و سیب جز ثابت های این سفره است.

وجود گل بر سر سفره نیز مهم ترین رکن زیبایی سفره عقد بوده که نماد شادابی و طراوت زندگی به شمار می رود.

سکه نمادی از افزایش رزق و روزی در زندگی مشترک بوده که اکثرا از سکه های نمادین استفاده می شود.

موسسه پیوند مهرافزا، با در اختیار داشتن شیک ترین دفتر ازدواج تهران جز معتبر ترین موسسات تشریفات عروسی لوکس می باشد. همین اعتبار موجب همکاری تیم سریال ستایش با این موسسه شده است.

با آرزوی خوشبختی برای شما منتظر دیدارتان هستیم.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما