Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
دفتر عقد

انتخاب یک دفتر عقد مجلل تأثیر زیادی در نحوه برگزاری مراسم عقد یا ازدواج دارد.

محموعه سالن های عقد و ازدواج پیوند مهرافزا با امکانات و دکوراسیونی زیبا مراسم ازدواج و عقد شما را به پرخاطره ‌ترین مراسم زندگی شما تبدیل می‌کند. دکورهای تماشایی این سالن مهمانان شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و امکانات موجود در آن به راحتی در دسترس می باشند. امروزه پیدا کردن یک دفتر عقد مجلل با قیمت مناسب دغدغه بسیاری از افراد است.

در این مقاله قصد داریم ملاک های مؤثر در انتخاب سالن عقد و ازدواج را به شما بگوییم. پس با ما همراه باشید.

برای انتخاب یک سالن خوب و مناسب یک بودجه مناسب برای خود در نظر بگیرید. هزینه‌های سالن عقد و ازدواج شامل:

  • ورودی سالن: این هزینه یک مبلغ ثابت است که تعداد مهمانان در تغییر هزینه تأثیری ندارد مگر اینکه تعداد بیشتر از حد مجاز باشد.
  •  غذا و پذیرایی: تعیین هزینه غذا به نوع غذا، انتخاب نوع دسر و پیش غذا و همچنین تعداد افراد شرکت کننده در مراسم بستگی دارد.
  • موسیقی و صدا: با توجه به ساز و گروه موسیقی و ساعت اجرای موسیقی هزینه موسیقی تعیین می شود.
  • تزئینات سالن: در صورت تمایل می توانید از تزئینات داخلی مانند گل آرایی، نورپردازی و… استفاده کنید. و در صورت عدم تمایل تزئینات سالن شما حذف می شود.
  • برنامههای جانبی: در برخی سالن‌ها برنامه‌هایی مانند آتش بازی، کالسکه‌سواری، مراسم خاص سنتی اجرا می‌شود که انتخابی است و در صورت عدم تمایل از برنامه شما حذف می‌شود. هزینه ها هنگام عقد قرارداد محاسبه می شود و می‌توانید مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت و سالن را رزرو کنید.

فضای دفتر عقد

گستردگی محیط و فضای سالن یکی از ملاک های مهم در انتخاب دفتر عقد مجلل است. فضا و محیط سالن عقد یا ازدواج باید یک محیط جذاب، زیبا و دلنشین باشد تا مهمانان در آن احساس راحتی داشته باشند. گستردگی فضا کمک می‌کند تا جای کافی برای نشستن، راه رفتن، رقص و… فراهم شود.

نورپردازی در سالن

نورپردازی نقش مهمی در شکوه و زیبایی مراسم شما دارد. در سالن‌های مجلل پیوند مهرافزا نورپردازی به شکل هنرمندانه صورت می‌گیرد به طوری که همه قسمت‌های سالن با نورپردازی به خوبی نمایش داده می‌شود.

دفتر عقد مجلل

جایگاه زیبا

فضای مخصوص عروس و داماد همیشه زیباتر و متفاوت تر از سایر قسمت های سالن است. معمولاً جایگاه عروس و داماد با نورپردازی، پرده‌های زیبای حریر، لوسترهای لوکس و مبلمان شیک تزئین می‌شود. جایگاه عروس و داماد همیشه در بالاترین سطح سالن قرار می‌گیرد و همه افراد در تمام قسمت‌های سالن می‌توانند عروس و داماد را به راحتی ببینند.

اتاق عقد شیک و زیبا

اتاق عقد شیک و زیبا همراه با تزئینات خاص گل آرایی  یکی از بخش های مهم سالن است. برای عکاسی و فیلم برداری از عروس و داماد به همراه مهمانان وجود یک اتاق عقد شیک و زیبا امری ضروری محسوب می شود.

میز شام

معمولا ً در دفتر عقد مجلل میز شام عروس و داماد به صورت جداگانه چیده و تزئین می شود. می‌توانید شکلی متمایز و رمانتیک برای میز عروسی خود در نظر بگیرید و آن را با ایده‌های جالب تزئین کنید. زیبایی میز عروس و داماد جلوه خاصی به مراسم شما می‌بخشد ضمن اینکه تصویر زیبا از میز عروس و داماد برای شما خاطره ای ماندگار خواهد شد.

ظرفیت سالن پذیرایی شام

ظرفیت سالن بستگی به تعداد مهمانان شما دارد. قبل از اینکه سالن را رزور کنید یک آمار دقیق از مهمانان خود مشخص کنید و سپس متناسب با تعداد مهمانان سالن را رزرو کنید.

به عنوان مثال اگر تعداد مهمانان شرکت کننده در مراسم شما کم هستند، باغ تالار گزینه مناسبی برای عقد یا عروسی شما نیست زیرا مهمانان در آن جا پراکنده می شوند و مراسم مهمانی شما سرد و خلوت به نظر می رسد.

بنابراین اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، یک سالن کوچک را برای اجرای مراسم خود در نظر بگیرید.

پارکینگ اختصاصی

با توجه به اینکه بیشتر مهمانان با اتومبیل شخصی خود در مراسم شرکت می‌کنند، همیشه به دنبال جای مناسب برای پارک خودروی خود هستند. برای جلوگیری از آسیب یا سرقت اتومبیل مهمانان داشتن پارکینگ اختصاصی یکی از موارد ضروری در سالن های عقد و ازدواج است.

کیفیت غذا و پذیرایی از مهمانان

قبل از اینکه قرارداد نوشته شود، معمولاً غذای سالن توسط مشتری تست می شود. غذای دفتر عقد مجلل پیوند مهرافزا توسط بهترین سرآشپزان تهیه می‌شود. کیفیت غذا، کیفیت ظروف پذیرایی و نحوه پذیرایی و سرویس دهی به مهمانان به شما کمک می‌کند تا در انتخاب خود قاطعانه تصمیم بگیرید.

Call Now Buttonتماس با ما