Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار

دفتر ازدواج پیوند مهرافزا یک سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار با ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران به همراه موسیقی زنده سنتی، آتلیه عکاسی اختصاصی و عکاس حرفه ای بر سر سفره عقد، مراسم عقد آریایی نمادین و هزاران امکانات چشم گیر دیگر می باشد.

این مجموعه با رزومه حرفه ای از بهترین، معتبر ترین و لوکس ترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران می باشد. از جمله این اعتبار باید به همکاری با تیم سریال ستایش و برگزاری مراسم عقد آقای مهدی قائدی اشاره کرد.

برگزاری مراسم عقد چه نمادین و چه واقعی، از آداب پرطرفدار در مراسم های ازدواج به شمار می رود. اما همانطور که می دانید، اختلاف نظر و شرایط عروس و داماد برای اجرای مراسم ها متفاوت است. امروزه اکثر خانواده ها سعی در برگزاری مراسم ها در مکانی غیر از منزل هستند تا دیگر مجبود به تغییر دیزاین خانه نشوند و ریخت و پاش های همیشگی را نداشته باشند. بنابراین بهتر است که در یک سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار مراسمی خاطره انگیز را ثبت کنند.

دفتر عقد شیک پیوند مهرافزا تمام اختلاف نظر ها و سلیقه ها را از بین برده و برطرف کرده است.

سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار مهرافزا

این مجموعه دارای چیدمان خاص سفره عقد و قابلیت تغییر در آن، دکوراسیون بی نظیر و آشپزخانه اختصاصی با مواد اولیه تازه می باشد. معمولا خانواده ها سالن عقدی را انتخاب می کنند که هم از نظر ظاهری و طراحی سالن شیک باشد، هم از نظر ارائه خدمات و امکانات مورد پسند قرار گیرد. اما نکته حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد! هزینه! قیمت سالن های عقد و ازدواج و ورودی آن ها از دیگر نکات مهم انتخاب سالن عقد و ازدواج است.

موسسه پیوند مهرافزا با در اختیار داشتن ۴ شعبه لوکس در مناطق مختلف تهران، با قیمت های متفاوت، انتخاب را برای تمام زوج ها و تمام قشر های جامعه آسان نموده است. همچنین وجود پکیج های مختلف این مجموعه هزینه برگزاری تشریفات عقد را بسیار کم و زیاد می کند.

این سالن با چندین سال سابقه در راستای مراسم های ازدواج، توانسته است رتبه قابل توجهی در بین دیگر موسسات کسب کند. از مهم ترین ویژگی هایی که این سالن عقد در اختیار عروس و داماد ها قرار می دهد، انتخاب عاقد از روی رزومه کاری و عکس می باشد.

ثبت عقد رسمی، اتاق vip و اتاق انتظار، تزیینات دکوراسیون از جمله تم و شمع آرایی و گل آرایی، سیستم دود، مشاوره حقوقی و قبل و بعد عقد، پارکینگ اختصاصی و هزاران خدمات و امکانات دیگر…

پذیرایی پیوند مهرافزا در آشپزخانه اختصاصی انجام می شود که دارای منو بسیار متفاوتی است. منو کافی شاپ با آبمیوه های طبیعی و انواع نوشیدنی گرم و سرد، پکیج سفره خانه سنتی، پذیرایی میان وعده و فینگرفود گرم و سرد، انواع پیش غذا و دسر است. این سالن عقد با پذیرایی شام یا ناهار دارای انواع کباب ها، غذا های دریایی، سنتی، ایرانی و فرنگی می باشد.

موسسه تشریفات عروسی پیوند مهرافزا، به عنوان حرفه ای ترین، معروف ترین و معتبر ترین دفتر عقد و ازدواج رسمی در تهران، بهترین انتخاب برای زوج های عزیز خواهد بود.

سالن عقد با پذیرایی شام و ناهار

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است