Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

همانطور که می دانید، برگزاری مراسم عقد برای خانواده ها از اهمیت خاصی برخوردار است. پس به دنبال تشریفات عقد رفته و در جست و جوی یک سالن عقد تشریفاتی خواهند بود؛ با توجه به آداب و رسوم خانواده ها و تعیین زمان خواندن خطبه عقد، برخی رسم بر جشن و پایکوبی، برخی دیگر ساده برگزار می کنند و با صرف شامی دور هم، این اتفاق میمون را به یکدیگر تبریک می گویند.

با هر رسم و رسوم و هر قومیتی که باشید و قصد برگزاری هر نوع مراسمی را که داشته باشید، موسسه پیوند مهرافزا با در اختیار داشتن سه شعبه دفتر ازدواج با سالن پذیرایی در مناطق مختلف تهران، تشریفات عقد شما را به بهترین نحو ممکن برگزار خواهد کرد.

همچنین بخوانبد: کادو مراسم عقد

تشریفات عقد

تشریفات عقد

پس از تعیین تاریخی برای خواندن خطبه عقد، عروس و داماد به دنبال کار های تشریفات عقد هستند. همانطور که میدانید روال براین ترتیب است که:

مراجعه به دفتر ثبت ازدواج به همراه یک قطعه عکس و شناسنامه

دریافت نامه آزمایش ازدواج

انجام آزمایشات پزشکی قبل از ازدواج شامل( ایدز ، هپاتیت ، تالاسمی و …)

شرکت در کلاس های توجیهی بهداشت و تنظیم خانواده

نکته: برگزاری مراسم عقد در دفتر ازدواج برای تان هزینه کمتری خواهد داشت.

همچنین بخوانید: انتخاب مانتو عقد 

تشریفات عقد

تشریفات عقد مهرافزا

موسسه پیوند مهرافزا ا داشتن ۳ شعبه دفتر عقد شیک با پذیرایی شام و انواع پذیرایی، امکانات بی نظیر، سفره عقد لاکچری و… آماده برای اجرای تمام مراسم های ما خواهد بود.

اما برای افرادی که قصد برگزاری تشریفات عقد در سالن عقد و ازدواج را دو شعبه دفتر عقد شیک در جنت آباد شمالی با ظرفیت ۷۰ نفر و شعبه vip در خیابان گاندی با ظرفیت ۵۰ نفر را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین خانواده هایی که قصد جشن و پایکوبی دارند شعبه دفتر عقد فضای بار، در محدوده سردار جنگل می تواند برایشان بهترین گزینه باشد. چرا که اجرای تشریفات لوکس در یک باغ زیبا با ظرفیت ۱۵۰ نفر ارائه انواع خدمات و پذیرایی می تواند مراسمی حرفه ای را برایتان رقم زند.

همچنین بخوانبد: آداب و رسوم زیر لفظی دادن سر عقد

تشریفات عقد مستلزم رعایت دیزاین های متنوعی می باشد که با توجه به سلیقه عروس و داماد گزینه مناسب را برای مجلس عقد برپا می سازد.
طراحی تشریفات سفره عقد، تزیینات و خنچه های آن باید به قدری زیبا باشد تا در ذهن مهمانان خاطره ساز باشد.

با لمس ارائه خدمات بی نظیر تزئینات و پذیرایی توسط تشریفات مجالس موسسه پیوند مهرافزا شبی بیاد ماندی را تجربه کنید.

تشریفات عقد

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما