Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
مشاوره عقد | حل اختلاف

در این بخش از پیوند مهرافزا روش های حل اختلاف در دوران عقد و مزیت مراجعه به مشاوره عقد را برایتان بیان می کنیم.

حل اختلاف در مشاوره عقد

عدم برقراری ارتباط صحیح، مهم ترین نکته و معمولاً مشکل اصلی زوج‌ هاست. غافل از اینکه کلید رابطه صمیمانه ارتباط است. اما بهتر است که مهارت‌ های ارتباطی و داشتن رابطه زناشویی موفق، نیازمند داشتن صبر و تعهد به همسر، زندگی مشترک و اهداف آینده به تداوم و استحکام رابطه کمک شایانی می کند.

جالب است بدانید گزینه موفقیت‌ آمیز از نظر متخصصین مشاوره عقد عوض کردن سبک رابطه و کنار گذاشتن سبک ارتباطی قبلی شان است. از این رو مهارت‌ ها و آموزش هایی که توسط مشاورین یاد می‌گیرید، تاثیر بسیاری در دیگر موقعیت‌ های زندگی تان نیز قابل استفاده‌ خواهد بود.

دلایل بروز اختلاف

زوج ها باید بدانند که همانند و رونوشت یکدیگر نیستند. در شرایط مختلف برخورد ها متفاوت است و هرگز هم احساس و هم فکر ۱۰۰% نیستند. علاوه بر این موارد هنگام بروز مشکل، طرفین عاشقی و میزان نزدیکی به یکدیگر را فراموش می کنند.

روانشناسان و مشاوره عقد توصیه می‌ کنند صداقت را حرف اول و سرلوحه رابطه قرار داده تا حرف زدن و حل مشکلات آسان شود. در این صورت با وجود ارتباط راحت و صادقانه‌، نگرانی‌ ها و دغدغه های زندگی دو جانبه خواهد بود. همچنین کینه‌ توزی و دلخوری بیش از حد، فراموش نکردن اشتباهات، تهمت زدن و… صدمه های زیادی زده و بهترین گزینه برای از بین بردن صمیمیت می باشد.

اگر مصاحبت مصالحه آمیز را بشناسید جلو ی تمام بحث های کوچک را گرفته اید. در این صورت هر کدام برای رابطه ای موفق و دائمی سهمی دارید.

مشاوره عقد |حل اختلاف

صحبت مصالحه آمیز

منظور از داشتن هنر صحبت مصالحه آمیز کمی گذشت است. این که با کوچک ترین مسئله عصبانیت خود را بروز دهید تا جروبحث شود، علاوه بر دور کردن شما از طرف مقابل هیچ سودی نخواهد داشت.

مصالحه خصمانه از توان رابطه می‌کاهد.

بروز عصبانیت خود با قهر کردن، حرف نزدن، انجام کار هایی که طرف مقابل را ازرده خاطر و ناراحت کند، رفتار بزرگوارانه ای نیست. بنابراین سعی کنید در مواقعی که لازم است نظرتان را بگویید تا مشکل بزرگ نشود.

از دیدگاه مشاوره عقد تنبیه کردن همسر با سکوت و حرف نزدن، احساس بد و انرژی منفی در رابطه ایجاد می‌ کند.

مجموعه تشریفات عروسی پیوند مهرافزا طرف قرارداد با موسسه مشاوره حقوقی نوآوران عدالت آریایی می باشد که بهترین متخصصین مشاوره عقد را در اختیار  دارد.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است