Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

همانطور که می دانید، ازدواج تنها به معنی دست کردن حلقه و برگزاری مراسم عقد نیست؛ مراجعه به مشاوره عروسی نوعی تضمین برای زندگی مشترگ محسوب می شود. چرا که متخصصین این زمینه نکات مهمی را به زوج های عزیز یاد آوری می کند.

از آنجایی که عروس و داماد ها در این دوران عاشقی، یا عیب و ایراد همسر را نمی بینند و یا آن ها را نادیده می گیرند، وجود شخصی کاردان و مجرب می تواند کمک شایانی به زوج های عاشق کند.

در این بخش از پیوند مهرافزا، بزرگترین و معتبر ترین محضر عقد تشریفاتی در تهران، با ارائه خدمات مشاوره عروسی این مشکلات و موانع را حذف می کند و خبر از زندگی ایده آل می دهد.

مشاوره عروسی

توصیه متخصصین مشاوره عروسی

روانشناسان و مشاوره عقد و عروسی به خانم ها و آقایان در شرف زندگی مشترک توصیه می کند که تا قبل از شناخت کامل همسر، وارد زندگی مشترک یا به قولی زیر یک سقف نروند.

جلوی ضرر را از کجا بگیریم منفعت است.

خانواده ها بهتر است به درک این موضوع برسند که بهم خوردن ازدواج در دوران نامزدی و عقد بهتر زندگی سرشار از مشکلات است. شاید برخی فکر آبرو و حرف مردم را از خوشبختی فرزندشان ارجح بدانند، اما باید بدانید که شاهد سختی فرزند بودن بسیار سخت از دیدن جدایی اوست.

گرچه این موضوع برای همه یکسان نیست. در برخی از ازدواج های بدون شناخت، عروس و داماد با خوشی زندگی کرده و در برخی دیگر نیز با وجود مشکلات بسیار، به زندگی مشترک ادامه می دهند.

اما مهم ترین مشکلات در زندگی مشترک عدو توجه به چراغ قرمز های توصیه شده توسط مشاوره عقد است.

مشاوره عروسی

چراغ قرمز

نکات قابل توجهی در دوران عقد هستند که هرگز نباید آن ها را نادیده گرفته یا پشت گوش بیاندازید. خلاصه ای از این چراغ های قرمز را در این بخش از مشاوره عروسی پیوند مهرافزا در اختیارتان قرار می دهیم: مشاهده رفتار های مشکوک و شک به درگیر بودن یک بیماری جسمی یا روانی را هرگز شوخی نگیرید.

بیماری های مسری: ابتلا به بیماری های سخت که هشدار بزرگی برای زندگی محسوب می شوند از جمله: ایدز، هپاتیت C، تومور و سرطان های کشنده پیشرونده. در این حالت فقط یک جمله می توان گفت ” پی همه چیز را به تن بمالید! ” از مبتلا شدن به بیماری های مسری تا سوگواری ناگهانی

اسکیزوفرنی: بیماری که روی کل شخصیت فرد تاثیر گذار است و معمولا بین ۱۵ تا ۳۰ سالگی مبتلا می شوند. وجود اختلالاتی در رفتار، تفکر و هیجان های مبتلایان به این بیماری باعث از دست دادن عملکرد طبیعی فرد می باشد.

از نشانه های این یماری باید به مواردی چون: افسردگی، رفتار عجیب و غریب، خواب زیاد یا گاهی بیدار ماندن زیاد، گوشه گیری، خصومت بی دلیل، فراموشی نشان دادن واکنش شدید در بحران ها، گریه کردن زیاد یا هرگز گریه کردن، الکل و مواد مخدر زیاد، تراشیدن موهای سر و بدن و خودکشی

اما آنچه که بین آن ها بسیار شایع می باشد دیدن و شنیدن چیز هایی است که برای بقیه قابل رویت نیست.

اعتیاد: همانطور که میدانید، ترک مواد مخدر و محرک، بدن را پاک می کند اما هرگز به حالت عادی بر نمی گردد. پس این موضوع را شوخی نگیرید.

بزهکاری: انجام رفتار های خلاف شأن همسر از مواردی است که اصلاح آن تقریبا غیر ممکن است. مثل انجام رفتار های ناشایست در جمع،  کسب درآمد از راه حرام و…

موسسه تشریفات عروسی لوکس پیوند مهرافزا آماده برای مشاوره های قبل و بعد از عقد، همچنین برگزاری مراسم عقد و عروسی به بهترین شکل ممکن می باشد.

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است