Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

۹ دشمن زندگی زناشویی

به دنبال راه های عجیب برای بهتر شدن دانستنی های زناشویی خود نباشید. مهم ترین راه شناخت عامل های مخرب است! در اینجا به ۹ مورد عامیانه ان میپردازیم:

۱- تلویزیون

تلویزیون قاتل عشق است. گفته شده که شام خوردن جلوی تلویزیون موجب لذت نبردن از شام و سپس جلوگیری از هم صحبتی بعد از شام میشود.

برای اینکه  در این مورد حسلسیت بیش از حد نشان نداده باشید، میتوانید در هفته چند شب و یا فقط برای برنامه های خاص به تماشای تلویزیون بپردازید.

۲- خانه نشینی

برای بیرون رفتن از خانه نیازی به پول زیاد نیست. برای عوض شدن حال و هوایتان و بهود رابطه تان میتوانید شام درست شده در منزل را در یک پارک میل کنید.

با همسرتان به سینما و یا حداقل فقط برای قدم زدن به بیرون از خانه بروید. مبادا رمانتیک بازی های دونفره را از زندگی خود حذف کنید.

۳-صحبت از کار

سعی کنید مسائل کاری خود را پشت در بگذارید! با صحبت کردن درباره کار، خستگی را به خود برگردانده و عصبانیت را یاد اوری میکنید. که البته مسائل کاری شما جذابیتی برای فرزندان و همسرتان ندارد.

۴-ظاهر خوب

سعی کنید همیشه خود را به بهترین شکل ممکن برای همسر خود اراسته کنید. هرگز فکر نکنید که پس از چندین سال ازدواج این مسائل رنگ خود را از دست میدهد

۵-توجه به همسر

توجه تنها به معنای گل خریدن و هدیه دادن نیست. توجه به مسائل ساده تر از جمله هنگام خرید لباس و یا زمان اراسته شدن او، برای همسرتان بسیار حائز اهمیت است.

۶-حسادت

با دست خود زندگیتان را خراب نکنید. با حسادت و حساسیت بیش از حد  نه تنها جذابیت خود را از دست میدهید بلکه او را به سمتی دیگر نیز سوق میدهید.

بیشتر بخوانید : بهترین دفتر ازدواج شیک در تهران

۷- رفت و امد ها

برای رفت و امد با خاواده و یا دوستان نزدیک نیاز به برنامه ریزی و البته تفاهم جمع است. اما پس از وجود تفاهم نظرتان را تحمیل و برنامه زندگیتان را روتین و تکراری نکنید. مثلا اخر هفته را به جمعی خاص اختصاص ندهید.

۸- بی برنامگی

برای زندگی تان ا مهمانی و سینما رفتن گرفته تا بچه دار شدن و تغییر شهر دادن برنامه ریزی کنید. چرا که با اینکا شوق به اینده و پیشرفت در زندگیتان زیاد تر خواهد شد.

۹- سکوت

تصمیم اینکه به چه روشی سکوت زندگی خود را بشکنید با خودتان است. با استفاده از موضوعات جالب و یا پرسیدن از یک روان درمانگر و یا گاهی پاسخ ندادن در بعضی مباحث، موجب کوتاه شدن سکوت زوج میشود.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما