Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
8 نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

۸ نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج

اگر شما و همسرتان چیزی در رابطه با ازدواج خود اشتباه می کنید و چیزی کم وجود دارد یا اگر شما تمام یا بیشتر از علائم زیر را تجربه کنید ممکن است توصیه ای به مشاوره ازدواج باشد. ۸ نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج در زیر گفته شده :

نشانه های نیاز به  مشاوره ازدواج ۱٫ دعوا می کند مبارزه می تواند بخشی معقول از هر ازدواج باشد به ویژه در چند سال اول که زوج ها هر دو در دوره تنظیم هستند.

اما زمانی که اختلاف نظر ها یا سوء تفاهم ها باعث شد که مبارزه های بیش از حد شدید و اغلب به تحمل برسد، باید چیزی اشتباه باشد. احتمالا به کمک نیاز دارید

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۲٫ خشونت عاطفی و جسمی. اگر شما شروع به سوء استفاده عاطفی یا جسمی میکنید، قطعا نیاز به مشاوره در رابطه با رابطه دارید.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۳٫ ناراحتی زندگی ازدواج باید یک چیز شاد باشد، اما اگر بیشتر وقت خود را بدون در نظر گرفتن شاد بودن فرزندان و شوهر خود احساس ناراحتی کنید، احتمالا به مشاوره ازدواج نیاز دارید.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۴٫ ارتباط Gap. ارتباط هر نوع ارتباطی به ویژه در ازدواج حیاتی است. اگر شما و همسرتان برای مدتی صحبت کردن را متوقف کردید، این یک نشانه روشن است.

با این حال، حتی اگر شما صحبت می کنید، اگر شما واقعا “با داشتن مکالمه با کیفیت خوب نیست، هنوز به نوعی یک مشکل وجود دارد.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۵٫ فقدان یا عدم اعتماد ، اعتماد یکی از پایه های یک ازدواج خوب است. هنگامی که از دست رفته، ارتباط شما با همسر شما قطعا رنج خواهد برد.

بنابراین بسیار ضروری است که اعتماد کنید و قابل اطمینان باشید. تخریب اصلی اعتماد، خیانت است. اگر یکی از شما این را مرتکب شده باشد قطعا نیازمند مشاوره ای است.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۶٫ از دست دادن هیجان به “رفتن به خانه”. شما می دانید که ازدواج سالم دارید اگر همیشه منتظر دیدن و همسر خود پس از یک روز طولانی در محل کار باشید.

اگر از رفتن به جای دیگری به جای رفتن به خانه به همسر خود، ترجیح می دهید که ازدواج کنید، اشتباه می کنید.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۷٫ عدم اعتبار. یک شوهر به ویژه یک زن نیاز دارد و می خواهد از آن قدردانی شود. اگر احساس می کنید که شما بهترین ها را انجام می دهید و یا شما بهترین ها را دارید، اما هنوز هم احساس ناتوانی می کنید،

باید یک نقص ازدواج در جایی داشته باشید.

نشانه های نیاز به مشاوره ازدواج ۸٫ عدم وجود رمانتیک بار. پس از عاشق شدن، آتش سوزی ازدواج را حفظ می کند. اگر یکی از شما اشتهای خود را از دست بدهد، با عاشق شدن دیگران، سپس چیزی اشتباه است.

عشق ورزیدن بخش مهمی از زندگی متاهل است. اگر شما در تمام لحظات عاشقانه ای ندارید قطعا شما نیاز به مشاوره ازدواج دارید.

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2MxoNYv

https://bit.ly/2p9wMSt

Write a comment:

*

Your email address will not be published.