Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
6 نکته که دامادها نباید فراموش کنند - سفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

۶ نکته که دامادها نباید فراموش کنند سفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

بسیاری از ما فکر می‌کنیم داماد بودن کار بسیار راحتی خواهد بود. پس اگر قرار است داماد شوید به متن زیر نگاهی بیندازید.

۱-برای عروس نامه عاشقانه بفرستید!

در اولین دقایق صبح او را شگفت زده کنید. روز عروسی‌اش به گونه‌ای آغاز نشود که بگوید: ای وای، چه اشتباهی کردم! بلکه باید این حس را در او ایجاد کنید: خوشحالم که با بهترین دوست زندگی‌ام ازدواج می‌کنم. برای این کار نامه‌ای خلاقانه و با متنی زیبا برایش بفرستید و این کار را به یکی از ساقدوش‌ها بسپارید. هیچ چیز مانند یک اظهار عشق از جانب شوهر، زن را در چنین مواقعی آرام نمی‌کند.

۲- مطمئن شوید این مرد محترم حلقه را فراموش نکند

این مورد پیش آمده که داماد حلقه عروسی اش را فراموش کند همراه خود ببرد که برای رسیدن حلقه به او ممکن است زمان زیادی را از دست برود. یکی از وظایف دوستان و همراهان داماد، مطمئن شدن از وجود حلقه یا حلقه‌ها همراه داماد است.

۳-هوشمندانه غذا بخورید

اگر ما بخواهیم منصفانه بگوییم، نگران غذا نخوردن داماد نیستیم! اما می‌خواهیم جند تغییر در منو را به شما پیشنهاد دهیم. خوردن پیاز تازه، ماهی، و… بوی نامطبوعی ایجاد می‌کند که برای لحظه‌های حساس مناسب نخواهد بود.مردم باید به خاطر بیاورند شما در تالار عروسیشیک و خوش‌تیپ به نظر می‌آمدید نه به عنوان کسی که به زور نفس می‌کشید.

۴- بازی رایانه‌ای انجام دهید

برای کاهش استرس‌ها معمولاً می‌توانید بازی‌های یارانه‌ای انجام دهید یا فوتبال تماشا کنید. یا به طور کل به هر چه شما آر آرام می‌کند بپردازید. بسیاری معتقدند روز عروسی متعلق به عروس است اما نباید فراموش کرد این روز به داماد هم متعلق است. ذهن شما باید برای شروع زندگی جدید و تغییرات احتمالی که رخ خواهد داد آماده باشد.

۵-کارهای خود را روی کاغذ بنویسید و با خود مرور کنید

هر کدام از ما برای روز عروسی اهداف و کارهایی و یا تعهداتی داریم. برای اینکه این کارها را فراموش نکنیم آنها را روی کاغذ نوشته، در روز مراسم جلوی بچسبانید و یک دور آنها را تکرار کنید.

۶-به موقع در تالار عروسی یا باغ تالار حاضر شوید

اگر قرار باشد کسی دیر کند، او عروس است که برای آماده شدن دچار کمبود وقت خواهد شد نه شما. لباس دامادی‌تان در واقع یک تیپ به روز شده از آن چه هرروز می‌پوشید است، اما این در مورد خانم‌ها فرق می‌کند. آن‌ها می‌خواهند در روز عروسی متفاوت باشند. آن‌ها باید در مورد آرایش و مدل مو به آرایشگاه عروس بروند و لباس عروس خود را بپوشند و آماده حضور در مراسم باشند. حداقل شما به موقع دنبال عروس خانم بروید .