Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
تشریفات عروسی|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

۵ چیز درباره تشریفات مراسم عروسی

تشریفات عروسی

در اینجا ۵ مورد در مورد برنامه ریزی مراسم تشریفات عروسی شما وجود دارد:۱٫ شماره های خود را می دانید – همراه با نامزد خود، درباره اندازه عروسی که می خواهید، بحث کنید و لیستی از افرادی را که دعوت می کنید، بپرسید.

اگر بیش از شماره خود هستید، شروع به ساختن تنظیمات کنید. به یاد داشته باشید، همه کسانی که به مراسم عروسی دعوت می شوند، باید به پذیرش عروسی دعوت شوید.

۲٫ مهمانان عروسی خود را بدانید – تصمیم بگیرید که چه کسی در مراسم تشریفات عروسی خود می خواهید و چند نفر در آن حضور داشته باشند.

مجددا شما و همسرتان باید فهرستی از افرادی که برای شما مهم هستند، هر دو مرد و زن، و مهمان عروسی خود را بسازید. به یاد داشته باشید که تشریفات عروسی شما بخش مهمی از مراسم عروسی شما خواهد بود.

بنابراین مهم است که انتخاب کنید که برای شما و کسانی که از شما حمایت می کنند مهم است

۳٫ محل خود را بدانید – آیا می خواهید یک مراسم عروسی تالار یا باغ داشته باشید؟ اگر مراسم تالار را انتخاب میکنید، باید تالاری را پیدا کنید که برای شما و بودجه شما مناسب باشد.

انتخاب یک عروسی تالار به این معنی است که همه چیز رسمی تر خواهد شد و ممکن است لازم باشد شروع به فکر کردن در مورد افراد برای شرکت در خواندن و غیره انجام دهید.

انتخاب عروسی باغ برای جشن های خاص خود، بسیاری از مکان ها را به یاد می آورید بسیاری از مکان ها در اوایل مراسم عروسی را رزرو می کنند تا اطمینان حاصل کنید که در اوایل کتاب بخوانید.

اگر فکر میکنید در خارج از منزل ازدواج کنید، همیشه اطمینان حاصل کنید که مراسم تشریفات عروسی مجاز می باشد و در صورتی که باران می آید، برنامه ای پشت سر هم داشته باشید.

۴٫ گل های خود را می دانید – برای رسیدن به مراسم عروسی به گل نیاز دارید، انتخاب گل های محلی در فصل همیشه یک معامله خوب است.

گل های خود را برای تزئین گل میخک، و محراب به گل های خود نیاز دارید و گل های تشریفات عروسی خود را فراموش نخواهید کرد.

دسته گلهای عروس که در مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب به عنوان مرکزی برای میز میز دو برابر است. (این گذر سریع و آسان است و جاهای دیگر را برای عروس ها می سازد تا در هنگام پذیرش دسته گل خود را بگذارند.)

نه فقط خدمتکار عروس، عروس و دختران گل، گل می گیرند. داماد دامادهای خود، پدران داماد و عروس، همراه با هر مرد خاصی که در مراسم عروسی شرکت می کند.

مادر هر دو عروس و داماد همراه با دیگر زنان خاص، حضور در مراسم عروسی نیز نیاز به کورساژ دارد.

۵٫ موسیقی خود را بشناسید – بحث کنید که چه نوع موسیقی مورد علاقه شما برای مراسم شما برای موسیقی مورد نیاز است: هنگامی که میهمانان وارد می شوند، صفوف، و اگر شما انتخاب کنید، در مراسم.

شما حتی می توانید موسیقی را به عنوان مهمانان مراسم عروسی را انتخاب کنید..

.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.