Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

۱۰ اشتباه که زندگی را متلاشی میکند!

در مسئله ازدواج برای مقاوم پایدار بودن رابطه زناشویی مراقب بسیاری از نکات ریز و درشت انتخابتان باشید.

-رایطه ای که در ان نیاز مسلم عشق ورزیدن فقط از سمت یکی از زوجین برطرف شود. به این معنا که تمام عشق ورزیدن ها و ابراز احساسات یکطرفه باشد، پس از مدتی احساس رضایت نخواهید داشت و ان رابطه از تعادل خارج شده و شکست خواهد خورد.

-رابطه ای که تفاوت سطح عشق زیاد باشد. یعنی میزان عشق و علاقه یک نفر مقدار قابل توجهی بیش از دیگری باشد. تفاوت احساسات در ان رابطه باعث جدایی میشود.

-هنگامی که در تصورات خود از معشوق، فردی بالقوه میسازید و ان را در ذهن خود شبیه به بت میکنید، پس از مدتی با واقعیت شخصیت او روبرو میشوید.

این مسئله مانند پتکی به زندگی میماند و شما متوجه میشوید عاشق یک شخصیت خیالی شده اید. واقعیت بین باشید و عاشق انکه هست بشوید نه انکه دوست دارید باشد.

-عاشق باشید نه منجی! کسانی که از روی حس انسان دوستی و برای کمک به دیگران ازدواج میکنند (مثل ازدواج با یک شخص معتاد) احساس ترحم را با عشق اشتباه میگیرند.

-رابطه ای که در ان به شخص به چشم یک الگو نگاه میکنید. در ان رابطه هرگز رفتار برابر و عادی ندارید و در پس ذهنتان او را بلند مرتبه میبینید

-عاشق باطن شوید نه ظاهر! هرگاه عاشق ظاهر و مسائل جانبی یک نفر شدید، برای لحظه ای از انها چشم بپوشانید و تصور کنید هیچ کدام از انها را ندارد باز هم عاشق او میشدید؟

-رابطه میتواند در ظاهر بسیار قوی باشد اما در باطن بسیار تو خالی! اگر در یک نکته ساده که برای شما اهمیت زیادی دارد تفاهم داشته باشید، ان عشق را اسطوره ای و پیوندی بسیار قوی میبینید.

-انتخاب از روی سرکشی و عصیان! گاهی اوقات شخصی را با خصوصیاتی کاملا متفاوت از انچه که در تصورات شماست و انچه که میخواهید انتخاب میکنید.

بیشتر بخوانید بهترین دفتر ازدواج شیک در جنت آباد تهران

به منظور سرپیچی از خانواده! که اینکار برای شما یک عمر پشیمانی به بار خواهد اورد.

-رابطه قبلی خود را کنار بگذارید! هنگامی که فرد پس از خارج شدن از رابطه قبلی، ذهن و قلب خود هنوز درگیر ان است. فقط به نیت جایگزین، گاهی از سر تنهایی و گاهی از سر لج تن به ازدواج میدهد.

در ان رابطه چیزی جز مقایسه کردن و انتظار هرچه که او بوده از فرد جدید را دارید. در این ازدواج چیزی جز سقوط نیست.

-رابطه ای که در ان یکی از زوجین از نظر معنوی در دسترس نیست. این نوع رابطه معمولا شخص سومی را در بر میگیرد که قطعا نمیتواند درگیری احساسات خود را بین شخصی سوم حل کند.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما