Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

انتخاب کت و شلوار دامادی

همانطور که میدانید خوش تیپ بودن اقا داماد به اندازه عروس خانم مهم است. اما با توجه به تشریفات زیاد مرتبط با ارایش و لباس عروس خانم، توجه ها به داماد کم میشود!

پس لطفا برای خرید کت و شلوار اقا داماد حسابی دقت کنید. برای خرید کت و شلوار دامادی باید به نکات ریزی شود تا کت و شلوار ایشان با کت و شلوار سایر مهمان ها متفاوت باشد.

کت و شلوار را مناسب با هیکل انتخاب کنید

معمولا همه تلاش میکنند تا در روز مراسم ازدواج خود به بهترین شکل ممکن و خوش هیکل ترین حالت ممکن به نظر همگان برسند.

پس لطفا دقت فرمایید که لباس خود را مناسب با فرم اندام و هیکل خود انتخاب کنید تا در مراسم عروسی تان خوشتیپ تر به نظر برسید.

کت و شلوار باید دقیقا قالب فرم بدن شما دوخته و یا خریداری شود. یعنی به تن تان تنگ و گشاد نباشد. در این صورت لباس دامادی به تن شما اراسته تر به نظر میرسد.

شاه دامادهای قد بلند و لاغر

اقایانی که لاغر هستند خرید کت و شلوار برایشان کمی اسان تر است چون مدل های بیشتری بهشان می اید.

همچنین اقایانی که بسار لاغرند با کت های دولبه و ۶ دکمهخوش تیپ تر میشوند. برای کمتر لاغز به نظر برسید میتوانید از کت هایی که دارای اپل های پر تری هستند استفاده کنند.

اقایان قد بلند و درشت هیکل

این اقایان شاه داماد نباید از کت های اپل دار استفاده کنند تا اندام شان را درشت تر نشان ندهد. انها میتوانند از کت و شلوار های پیلی دار استفاده کنند. همچنین کت های نسبتا بلند و یقه ارشال برا اقایانی با این سبک اندام میتواند مفید تر باشد.

اقایان قد کوتاه و ریز نقش

کت و شلوار مناسب بزلی این اقایان کت هایی است که لبه یقه برگردان باشد. این مدل باعث میشود که درشت هیکل تر به نظر برسند. همچنین کت هایی که دو لبه پایینی شان روی هم قرار نمیگیرد باعث قد بلند به نظر امدن این دامادان عزیز میشود.

رنگ های مناسب برای کت و شلوار دامادی

میتوانید رنگ کت و شلوار خود را با توجه به فصل انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر در فصل تابستان مراسم عروسی شما برگزار میشود کت و شلوارتان را از رنگ های طوسی و کرمی و اگر در فصل پاییز از زنگ های صورمه ای و قهوه ای انتخاب کنید.

همچنین اگر میخواهید دامادی خاص باشید میتوانید کت و شلوار سفید را ست کنید.

کراوات دامادی

به هبچ وجه گره کراوات تان شل نباشد
رنگ کراوات را مناسب با فصل انتخاب کنید
کراوات های ساده شیک تر از طرح دار هستند
دستمال جیب و کراواتتان از هر نطر باید متفاوت باشد

.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.