Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ویتامین‌های همسرانه | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

“ویتامین‌های همسرانه!!!”

چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم؟ چه‌کاری انجام دهم تا همسرم روز‌به‌روز بیشتر دوستم داشته باشد؟ بهترین رفتار در برابر همسرم چه می‌تواند باشد؟

چگونه همسرم را از دریای محبتم سیراب کنم؟ بعد از یک مشاجره لفظی، چگونه دوباره سر صحبت را با همسرم باز کنم؟

این سؤال‌ها و صدالبته خیلی سؤالات دیگر در این زمینه هستند که ممکن است در ذهن همه خانم‌ها رژه بروند. نوع برخوردها در زندگی زناشویی بر دوام و ایجاد علاقه تأثیرگذار خواهد بود.

به همین دلیل است که ما «ویتامین‌های همسرانه» را به شما توصیه می‌کنیم.

ویتامین‌های همسرانه مجموعه کارهای ساده‌ای است که روابط شما را بهبود می‌بخشد؛ بی‌آن‌که هزینه‌های مادی دربرداشته باشد.

۱) ویتامیـــن «آ»

همدیگر را در آغوش بگیرید! سعی کنید روزانه حداقل یک دقیقه همسرتان را در آغوش بگیرید.

در آغوش ‌گرفتن بار احساسی بسیار زیاد و مثبتی را به فرد مقابل منعکس کرده و باعث آرامش طرفین خواهد شد.

افراد در موقعیت‌های مختلف وقتی یکدیگر را در آغوش می‌گیرند یا به نحوی دست دور گردن همدیگر می‌اندازند، خشم و عصبانیتشان سریع فروکش می‌کند.

شاید این را بتوان معجزه لمس‌کردن بیان کرد. معجزه‌ای که اگر بین همسران به‌صورت یک رفتار روزانه تبدیل شود، بی‌شک مهر و صمیمیت در آن خانه اوج خواهد گرفت.

اگر به این‌کار عادت ندارید؛ از ده ثانیه آغاز کنید. همدیگر را ده ثانیه در آغوش بگیرید. روز بعد بیست ثانیه و…

یک دقیقه در روز وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، اما در عوض با بالا رفتن ویتامین «آ» در شما و همسرتان، قطعاً حس آرامش و تعلق‌خاطر بیشتری خواهید داشت و زندگی پر عاطفه‌تری را در پیش خواهید گرفت.

برای چشیدن معجزه ویتامین در آغوش ‌کشیدن، در میان بگومگوی اتفاقی‌تان سریع به هم پیشنهاد ویتامین «آ» را بدهید. آن‌وقت مشاجره بین شما به‌صورت یک ‌دفعه و ناخودآگاه پایان خواهد یافت….

۲) ویتامین «م»

قطعاً در طول روز هم شما و هم همسرتان خسته خواهید شد. چرا از ویتامین «م» استفاده نمی‌کنید؟! ویتامین «م» یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ویتامین‌های مورد نیاز همسران است.

برای رساندن ویتامین «م» به همدیگر دنبال زمان خاصی نباشید. هروقت کنار هم نشسته‌اید یا مشغول تماشای تلویزیون هستید از این ویتامین امیدبخش و شادکننده استفاده کنید.

ویتامین «م» یا ماساژ دادن، یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی همسران است که تا حد بسیار زیادی به اصلاح روابط زوجین کمک می‌کند.

همدیگر را ماساژ بدهید تا خستگی‌هایتان از بین برود و نشاط جایگزین آن شود.

استفاده از ویتامین «م» می‌تواند هم آن‌قدر کوتاه باشد که ظرف سی ثانیه تمام شود و هم می‌تواند به‌اندازه پانزده دقیقه طولانی باشد تا تمام عضلات را شامل شود و حسابی خستگی را از تن به درآورد.

مصرف این ویتامین را در طول روز برای خود اجباری کنید؛ حتی اگر فقط به‌اندازه سی ثانیه و در حد ماساژ شانه‌ها باشد.

۳) ویتامیـن «ن»

اگر شما هم یک‌بار از ویتامین «ن» استفاده کنید، خواهید فهمید که نوازش‌کردن نه‌تنها راه مؤثر برای برقراری ارتباط است، بلکه باعث فراموشی دلخوری‌ها در هنگام دعوا هم خواهد شد. امتحانش بی‌ضرر است.

یکدیگر را نوازش کنید. روی سر همسرتان دست بکشید و موهایش را نوازش کنید. نوازش ‌کردن یا همان ویتامین «ن» بهترین دارو برای تقویت عشق است.

نوازش‌کردن شاید یک عمل ساده و در نگاه اول کودکانه به ‌نظر برسد، اما برطرف ‌کننده‌ی بسیاری از نیازهای روحی زوجین است.

افراد علی‌رغم ا‌ینکه شاید بگویند از این لوس‌بازی‌ها خوششان نمی‌آید، اما وقتی‌ که شما اقدام به نوازششان کنید، مثل آهن مذاب شده و خیلی راحت حرف‌های شما در دل آن‌ها رسوخ خواهد کرد.

نوازش‌کردن یکی از اصول مهم در ایجاد همدلی و محبت میان زوج‌ها است. اگر همسر شما سرسخت است و اجازه نوازش‌کردن به شما نمی‌دهد، نگران نباشید.

باید در پی فرصت مناسب باشید تا او را نوازش کنید. درست زمانی‌که او در افکار دیگری غرق است، دست نوازش بر صورتش بکشید و بگویید از داشتنش خیلی احساس خوشبختی می‌کنید.

نوازش‌کردن، مرد و زن نمی‌شناسد. یک حس فوق‌العاده است که به‌سرعت در دل افراد نفوذ می‌کند و با تمرین این مهارت، زندگی خود را از هرگونه قهر و تنشی ویتامینه کنید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.