Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر| دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

رازهای داشتن یک زندگی عاشقانه !!!”

ما در مقاله قبل درباره راز های داشتن یک زندگی عاشقانه پرداختیم  و ۱۰ مورد را بیان کردیم حال می خواهیم ۹ مورد دیگر را برای شما عزیزان بیان کنی امیدواریم که مفید واقع شود.

رازهای داشتن یک زندگی عاشقانه

۱ -اگر ناراحت هستید، اگر احساس افسردگی می‌کنید یا حتی دوست دارید که مدتی تنها باشید به همسرتان بگویید که چه می‌خواهید. او از ذهن شما بی‌خبر است! بنابراین تمام آنها را به زبان آورید.

۲ – برای شما ضروری است که گاهی با هم خلوت کنید به خصوص اگر فرزندی دارید. یک پیاده‌روی ساده یا خوردن غذا در رستوران هم می‌تواند شما را به هدفتان برساند.

۳ – زمانی که همسرتان برای شما کاری انجام می‌دهد، خوشحالی و قدردانی خود را به او نشان دهید. در این صورت اشتیاق او برای خوشحال کردن شما نیز بیشتر می‌شود.

۴ – قبل از این که او را قضاوت کنید، خودتان را جای او بگذارید. از انتقادهای منفی و بیجا نیز تا حد ممکن خودداری کنید.

۵ — اعتماد طرف مقابلتان را جلب و خودتان نیز به او اعتماد کنید و همیشه مراقب این اعتماد باشید که ترمیم‌اش غیرممکن است.

۶ – در بحث‌های زن و شوهری، حالت تهاجمی به خود نگیرید. سعی کنید مسائل را با مهربانی و عشق حل کنید. همسر شما دشمن شما نیست، بلکه همراه و همدل شماست.

۷ – پول و وقتتان را محتاطانه خرج کنید.

۸ – هر روز به او بگویید: «دوستت دارم» و نشانش دهید که چقدر برای شما جذاب است.

۹ – از زندگیتان همین حالا لذت ببرید. زمان را برای گذشته و آینده نامعلوم تلف نکنید. از آن چه دارید نهایت لذت را ببرید، زندگی کوتاه تر از آن است که فکرش را بکنید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.