Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

همسرداری

هیچ وقت طوری سخت گیری نکنید که همسرتان چیزی را از شما پنهان کاری کند! یک خانوم با سیاست، طوری برخورد می‌کند که همسرش خیال پنهان کاری یا دروغ گفتن به سرش نمی زند ، چون میداند که با گفتن اتفاقات و تصمیماتش نه سرزنش و مقایسه می شود و نه غُر می شنود!

رمزش هم این است که زیادی سخت‌گیری نکنید. با سخت‌گیری زیاد، مردها حس زیر دست شدن و مورد کنترل بودن میکنند که ازاین کار متنفر هستند  !

انتقادهای مدام و پی در پی به همسرتان این حس را می‌دهد كه او به اندازه كافی برای شما خوب نیست. این حس (بخصوص برای مردها) سردشدن رابطه را به دنبال دارد.

طوری رفتار نکنید که خانمتان بگوید: «همسرم منو آدم حساب نمی‌کنه!» در کنار همسرتان بنشینید حرف‌هایش را بشنوید، با او مشورت کنید و در مقابل دیگران به او توجه کنید.

هر حرفی با همسرتان دارید، اول به خودش بگویید نه به دیگران! چون ممکن است که دیگران حرف شما را وارانه به او بگویین و او دچار کج فهمی یا بد‌بینی شود و همین امر باعث سو‌تفاهم شود.

اگه می‌خواهید همسرتان عاشقتان باشد بهتراست در برخورد با او از کلمات و جملات، سنجيده استفاده کنید چون کلمات تاثير شگفت انگيزی دارند.

مثلاً اگر به جای گفتن اينکه «چه غذای بی‌نمکی پخته‌ای!!!»، بگویید: «غذا خيلي خوشمزه‌اس، فقط يه کم بی‌نمک شده!» چيزی از شما کم نميشود. جملات منفی فقط ارتباط شما رو از بين ميبرد و باعث ناراحتی ميشود.

همیشه زمانی اختصاصی برای بودن در کنار خانمِتان قرار دهید و پیوسته از کارها، زحمات و مهربانی‌هاشون تشکر کنید.

به همسرتان بیشتر از کودکتان توجه کنید. وقتی دارای فرزند می‌شوید، مراقب باشید که تمام تمرکز و توجهتان را نصف نصف بین کار و بچه تقسیم نکنید. برای همسرتان هم وقت بگذارید.

زوج‌های شاد می‌دانند که حتی کودکان هم از یک رابطه خوب بهره می‌برند.

هر قدر بیشتر مجبور باشید برای چیزی انتظار بکشید، وقتی در انتها به آن می رسید، بیشتر قدرش را خواهید دانست!

هر قدر بیشتر مجبور باشید برای چیزی بجنگید، وقتی بدستش می‌آورید، برایتان قیمتی‌تر خواهد بود!!!

هر قدر بیشتر مجبور باشید در زندگیتان مقابل رنج بردباری کنید، مقصدتان شیرین‌تر خواهد بود. همه چیزهای خوب، ارزش صبر و مبارزه را دارند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.