Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهرافزا |عقد و ازدواج

دانستنی های زندگی مشترک

خانمها_بدانند

جمله «من به تو اعتماد دارم»، به تقویت اعتماد به نفس همسرتان کمک می‌کند.
در اعماق قلب هر مردی این آرزو وجود دارد که همسرش با تمام وجود به او اعتماد داشته باشد.
با گفتن این جمله به او می‌فهمانید که به او مطمئن هستید و از این بابت که او توسط فرد دیگری گمراه نمی‌شود، خیالتان راحت است.

سیاستهای_همسرداری

یکی از بزرگترین مشکلات زوجین، نداشتن مهارتِ ارتباطی و کلامی هست. متاسفانه اکثر زن و شوهرها بلد نیستند چطور با یکدیگر صحبت کنند.

مثلاً شما می‌توانید بجای اینکه به همسرتان بگویید: «من مخالفم…!» بگید: «ممکن است حرف شما درست باشد، اما من نظر دیگه‌ای دارم…»

این طرز صحبت، بیشتر به همسر شما تاثیر میگذارد و اورا ترغیب می‌کند که به نظر شما توجه بیشتری کند…

با ملاحظه بودن و ابتکار عمل به خرج دادن برای وارد کردن شادی به زندگی، یکی دیگر از راهکارهای ساده‌ای است که می‌تواند «دوستت ‌دارم» را به طرف مقابل اثبات کند.

مهربانی و توجه، به ویژه زمانی ‌که فردی بوده و نشأت گرفته از صمیمیت موجود میان دو نفر باشد، نشان می‌دهد که شما برای طرف مقابل ارزش قائل هستید.

سعی کنید تا جایی که می‌توانید به خواست‌ها و نیازهای همسرتان با روی باز برخورد کنید و پیش از آنکه چیزی را از شما درخواست کند، نیازهایش را مرتفع سازید.

با به یاد آوردن رویدادهای مهم زندگی، سعی کنید که همیشه یک قدم جلوتر باشید. سعی کنید نیازهای همسرتان را پیش از آنکه آنها را ابراز کند، پیش بینی نموده و او را در کارهایش کمک وهمراهی نمایید.

هر_دو_بدانیم

اگر همسرمان را برای مدت طولانی تحت فشار و زور قرار دهیم؛ به جایی خواهیم رسید که ممکن است هرگز دوباره صمیمیتی بین ما ایجاد نشود و بازگشتی وجود نداشته باشد!

برای ایجاد و نگهداری رابطه با همسرمان، باید از رفتارهای مخرب و قطع کننده ارتباط دست برداریم.

رفتارهایی از قبیل زور، اجبار، تحمیل، تنبیه، شکایت، سرزنش، پاداش، کنترل، ریاست، غرغر، مقایسه، قهر و کناره‌گیری و…
به جای این رفتارهای تخریبگر، رفتارهای مهرورزی و پیوند دهنده را جایگزین کنیم.

این رفتار عبارتند از گوش کردن، حمایت کردن، مذاکره، تشویق و دلگرمی، عشق و دوستی، اعتماد، پذیرش، گشاده‌رویی، احترام گذاردن و..

بیشتر بخوانید : لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در سعادت آباد تهران

ارسال یک نظر

کاربر گرامی لطفا وارد شوید برای ارسال نظر

Call Now Buttonتماس با ما