Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

صمیمیت با همسر (بخش آخر)

در مقالات پیشین به چند مورد از مواردی که باعث ایجاد صمیمیت بین زن و شوهر می شود صحبت کردیم و درباره آنها به بحث و گفتگو پرداختیم .

حال قصد دارریم مقاله بخش آخر صمیمیت با همسر را بیان کنیم  امیدواریم این مقالاتی که با تلاش و کوشش برای شما عزیزان جمع آوری شده است مفید واقع شده باشد .

لطفا با ما همراه باشید .

به همسرتان نشان دهید که برای شما اهمیت دارد و اولویت اول زندگی شماست:

همسر شما نیاز دارد که بداند برای شما اهمیت دارد و حتی اولویت اول زندگی شماست. اگر بتوانید چنین حسی به همسرتان بدهید، گام بزرگی برای رسیدن به صمیمیت در زندگی زناشوییتان برداشته‌اید.

بنابراین سعی کنید همواره از همسرتان حمایت کنید، در برابر دیگران از وی تعریف کرده و هوایش را داشته باشید، تلاش‌های وی را هرچند از نظر شما کوچک و ناکافی باشد، حتما ببینید. اجازه بدهید دلخوری‌هایش در مورد شما و دیگران را بگوید، غر بزند، حرفهایش را بشنوید و همدلی کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین و لاکچری ترین دفتر ازدواج شیک در تهران 

برای ساختن فضای دونفره تلاش کنید:

یکی از کارهایی که میتواند به افزایش صمیمیت شما منجر شود، تلاش برای ساختن یک فضای دونفره و خصوصی با همسرتان است. گاهی قید بودن در کنار دوستان و خانواده و حضور در جمع را بزنید و فضایی بسازید که فقط شما و همسرتان در آن حضور داشته باشید.

چنان چه صاحب فرزند هستید، گاهی چند ساعتی از یک فرد معتمد بخواهید که از فرزندتان مراقبت کند تا شما و همسرتان با هم وقت بگذرانید. در این فضای دونفره مهم نیست که شما دقیقا چه کارهایی انجام می‌دهید، مهم با هم بودن شماست.

با هم بیرون رفتن، تفریح و مسافرت، بازی، مشارکت در فعالیتهایی همچون آشپزی، تعمیر وسایل منزل و نظافت می‌تواند نمونه کارهایی باشد که در این فضا دونفره، شما و همسرتان انجام می‌دهید.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما